Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 ноября 2022 года № 24-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2022 года № 30448
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:

Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 24-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қарашада № 30448 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 2)-тармақшасына сәйкес, Жәнібек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь маслихата Т. Кадимов
Приложение
решению от 4 ноября 2022 года № 24-3
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанибекскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

1. Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Т. Кадимов
2022 жылғы 4 қарашадағы
№ 24-3 шешіміне қосымша
Жәнібек ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік