Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в районе Бәйтерек Западно-Казахстанской области на 2022 год
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 17-24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27980
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
секретарь маслихата Н. Хайруллин

2022 жылға Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 17-24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27980 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Бәйтерек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
мәслихат хатшысы Н. Хайруллин