О признании утратившим силу решения Казталовского районного маслихата от 3 июня 2020 года № 49-2 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2022 года № 21-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29458
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Казталовский районный маслихат Западно – Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казталовского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 3 июня 2020 года №49-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6269).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней полсе дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата С. Мулдашев

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 49-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылады деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 21-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29458 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 3 маусымдағы №49-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6269 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев