О внесении изменений в постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 31 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 7 октября 2022 года № 219. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30124
Акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казталовского района от 28 января 2016 года №31 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4258) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 9, изложить в новой редакции:
"
9
село Аккурай
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица Бейбитшилик, дом №12
";
строку, порядковый номер 11, изложить в новой редакции:
"
11
село Саралжын
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица К. Басымова, дом №8/2
";
строку, порядковый номер 14, изложить в новой редакции:
"
14
село Мереке
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица Мектеп, дом №12
";
строку, порядковый номер 23, изложить в новой редакции:
23
село Саралжын
Перед зданием Саралжынского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района", улица Саралжын, дом №28
";
строку, порядковый номер 24, изложить в новой редакции:
24
село Сатыбалды
Перед зданием Сатыбалдинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района", улица Сатыбалды, дом №1/1
";
строку, порядковый номер 38, изложить в новой редакции:
"
38
село Сексенбаев
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица Мектеп, дом № 3/2
";
строку, порядковый номер 40, изложить в новой редакции:
"
40
село Казталов
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Казталовская районная центральная детско-юношеская спортивная школа управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области", улица Желтоксан, дом №31
".

Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 31 "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қазандағы № 219 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30124 болып тіркелді
Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы №31 "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4258 болып тіркелген) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 9-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
9
Аққурай ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының алдында, Бейбітшілік көшесі, №12 үй
";
реттік нөмірі 11-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
11
Саралжын ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының алдында, Қ.Басымов көшесі, №8/2
";
реттік нөмірі 14-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
14
Мереке ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының алдында, Мектеп көшесі, № 12 үй
";
реттік нөмірі 23-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
23
Саралжын ауылы
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Саралжын ауылдық клубы ғимаратының алдында, Саралжын көшесі, №28 үй
";
реттік нөмірі 24-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
24
Сатыбалды ауылы
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Сатыбалды ауылдық клубы ғимаратының алдында, Сатыбалды көшесі, №1/1 үй
";
реттік нөмірі 38-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
38
Сексенбаев ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының алдында, Мектеп көшесі, №3/2 үй
";
реттік нөмірі 38-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
40
Казталов ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт баскармасының "Казталов аудандық орталық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында, Желтоқсан көшесі, № 31 үй
".

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казталовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию данного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казталовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казталовского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казталовского района Р. Зулкашев
"СОГЛАСОВАНО"
Казталовская районная
территориальная
избирательная комиссия

2. "Казталов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрілігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғанынан кейін Казталов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казталов ауданының әкімі Р. Зулкашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Казталов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы