О признании утратившим силу решения Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата и его описания"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июля 2022 года № 20-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2022 года № 29005
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", с пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4665).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сырымского районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева

Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 20-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 тамызда № 29005 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабының 4-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-3 ""Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4665 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева