О признании утратившим силу решения акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 23 августа 2022 года № 12
Решение акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31415
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Таскалинского района Западно-Казахстанской области "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 23 августа 2022 года № 12 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29309).
2. Руководителю аппарата акима Таскалинского района обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Должность Б. Айтмагамбетов

Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2022 жылғы 23 тамыздағы № 12 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31415 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" 2022 жылғы 23 тамыздағы № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 29309 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Айтмагамбетов