О признании утратившим силу решения Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2022 года № 21-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2022 года № 27799
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 10 января 2020 года № 38-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5955).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 21-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 сәуірде № 27799 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихаттың "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5955 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев