О признании утратившим силу решения Чингирлауского районного маслихата от 26 марта 2020 года № 52-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июля 2022 года № 26-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29169
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Чингирлауского районного маслихата  от 26 марта 2020 года № 52-3 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6101).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата С. Казиев

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 52-3 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 26-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29169 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының  2020 жылғы 26 наурыздағы № 52-3 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6101 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С. Казиев