О внесении изменений в решение акима Чингирлауского района от 11 декабря 2018 года № 30 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района"
Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 218. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31385
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского района от 11 декабря 2018 года №30 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5429) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 1, изложить в новой редакции:
"
1
№399
села Акбулак, Котантал
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица К.Сағырбаев №238а, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
";
строку, порядковый номер 2, изложить в новой редакции:
"
2
№402
села Алмазный, Аккудук
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Алмазненский сельский округ, село Алмазный, улица Жоламан Тіленшіұлы №184, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
";
строку, порядковый номер 11, изложить в новой редакции:
"
11
№417
село Шоктыбай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шоктыбай, улица Бейбітшілік №6, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
";
строку, порядковые номер 12, изложить в новой редакции:
"
12
№418
села Урысай, Кызылкуль, Жанакуш
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Урысай, улица Достық №23а, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
";
строку, порядковый номер 13, изложить в новой редакции:
"
13
№419
дома улицы Амангельды, дома улицы Д.Хамитов, дома улицы М.Маметова, дома улицы Р.Каймулдиев, улица Л.Қылышев №113-171, №116-188 дома, дома улицы М.Ержанов, улица Жеңіс №12, №21 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица Амангельды №57, здание физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения спорт клуб "Шынгырлау" отдела культуры, развития языков, физического культуры и спорта Чингирлауского района
";
строку, порядковый номер 14, изложить в новой редакции:
"
14
№420
село Акшат
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Акшатский сельский округ, село Акшат, улица Б.Мұхамбетов №50а, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
";
строку, порядковый номер 15, изложить в новой редакции:
"
15
№422
дома улицы Бөкенбай батыр, дома улицы С.Искалиев, дома улицы С.Датұлы, дома улицы Ғ.Тоқай, дома улицы Достық, дома улицы А.Тихоненко, дома улицы Қ.Рахимова, дома улицы Ә.Молдағұлова, дома улицы Елек өзен жағалауы, дома улицы Г.Шевцов, дома улицы Тәуелсіздік в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица С.Датұлы №108, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
";
строку, порядковый номер 16, изложить в новой редакции:
"
16
№423

Шыңғырлау ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 30 "Шыңғырлау ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 218 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31385 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 30 "Шыңғырлау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5429 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
реттік нөмірі 1-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
№399
Ақбұлак, Қотантал ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, К.Сағырбаев көшесі №238а, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
";
реттік нөмірі 2-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
№402
Алмаз, Аққұдык ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Алмаз ауылдық округі, Алмаз ауылы, Жоламан Тіленшіұлы №184 көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
";
реттік нөмірі 11-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
11
№417
Шоқтыбай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шоқтыбай ауылы, Бейбітшілік №6 көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмірі 12-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
12
№418
Ұрысай, Қызылкөл, Жаңакүш ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Ұрысай ауылы, Достық №23а көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмірі 13-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
13
№419
Шыңғырлау ауылындағы Амангельды көшесіндегі үйлер, Д.Хамитов көшесіндегі үйлер, М.Маметова көшесіндегі үйлер, Р.Каймулдиев көшесіндегі үйлер, Л.Қылышев көшесі №113-171, №116-188 үйлері, М.Ержанов көшесіндегі үйлер, Жеңіс көшесі №12, №21 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Амангельды №57 көшесі, Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау" спорт клубы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимараты
";
реттік нөмірі 14-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
14
№420
Ақшат ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ақшат ауылдық округі, Ақшат ауылы, Б.Мұхамбетов №50а көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
";
реттік нөмірі 15-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
15
№422
Шыңғырлау ауылындағы Бөкенбай батыр көшесіндегі үйлер, С.Искалиев көшесіндегі үйлер, С.Датұлы көшесіндегі үйлер, Ғ.Тоқай көшесіндегі үйлер, Достық көшесіндегі үйлер, А.Тихоненко көшесіндегі үйлер, Қ.Рахимова көшесіндегі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесіндегі үйлер, Елек өзен жағалауы көшесіндегі үйлер, Г.Шевцов көшесіндегі үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі үйлер
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, С.Датұлы №108 көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
";
реттік нөмірі 16-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
16
№423

дома улицы И.Тайманов, дома улицы Мұратбаев, дома улицы Қуантаев, улица Л.Қылышев №2-124, 1-107 дома, улица Амангельды №70/1-88, 59-71 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица Л.Қылышев №101а, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Чингирлауского района" управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области
";
строку, порядковый номер 17, изложить в новой редакции:
"
17
№424
дома улицы Ж.Казимов, дома улицы Қазақстан, дома улицы Көкжайлау, дома улицы Ақсай, дома улицы Бейбітшілік, улица М.Өтемісов №18/1-60, №91/1-103 дома, улица Маршал Жуков №44-90 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица И.Тайманов №90б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Запад-Казахстанской области"
";
строку, порядковый номер 18, изложить в новой редакции:
"
18
№425
дома улицы Д.Бесчасов, дома улицы Ынтымақ, дома улицы Тыңигерушілер, дома улицы Жеңіс, дома улицы Ю.Гагарин, дома улицы Астана, дома улицы Қонақай, дома улицы үшінші, дома улицы төртінші, дома улицы Ақсай, улица М.Өтемісов №2а-12а1, №3, №9/1, №55, №91 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица М.Өтемісов №14, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
";
строку, порядковый номер 19, изложить в новой редакции:
"
19
№426
дома улицы Мұхамбетов, дома улицы Х.Доспанова, дома улицы А.Тасмағамбетов, дома улицы С.Жақсығалиев, дома улицы А.Құнанбаев, дома улицы генерал Панфилов в селе Шынгырлау,
село Аксогым
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица А.Құнанбаев №1, здание коммунального государственного учреждения "Чингирлауская общеобразовательная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Запад-Казахстанской области"
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Чингирлауского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Чингирлауского района после его официального опубликования.

Шыңғырлау ауылындағы И.Тайманов көшесіндегі үйлер, Мұратбаев көшесіндегі үйлер, Қуантаев көшесіндегі үйлер, Л.Қылышев көшесі №2-124, 1-107 үйлері, Амангельды көшесі №70/1-88, 59-71 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев №101а көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шыңғырлау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
";
реттік нөмірі 17-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
17
№424
Шыңғырлау ауылындағы Ж.Казимов көшесіндегі үйлер, Қазақстан көшесіндегі үйлер, Көкжайлау көшесіндегі үйлер, Ақсай көшесіндегі үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі үйлер, М.Өтемісов №18/1-60, №91/1-103 дома, Маршал Жуков көшесі №44-90 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, И.Тайманов №90б көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
";
реттік нөмірі 18-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
18
№425
Шыңғырлау ауылындағы Д.Бесчасов көшесіндегі үйлер, Ынтымақ көшесіндегі үйлер, Тыңигерушілер көшесіндегі үйлер, Жеңіс көшесіндегі үйлер, Ю.Гагарин көшесіндегі үйлер, Астана көшесіндегі үйлер, Қонақай көшесіндегі үйлер, үшінші көшесіндегі үйлер, төртінші көшесіндегі үйлер, Ақсай көшесіндегі үйлер, М.Өтемісов көшесі №2а-12а1, №3, №9/1, №55, №91 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, М.УӨтемісов №14 көшесі, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
";
реттік нөмірі 19-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
19
№426
Шыңғырлау ауылындағы Мұхамбетов көшесіндегі үйлер, Х.Доспанова көшесіндегі үйлер, А.Тасмағамбетов көшесіндегі үйлер, С.Жақсығалиев көшесіндегі үйлер, А.Құнанбаев көшесіндегі үйлер, генерал Панфилов көшесіндегі үйлер, Ақсоғым ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, А.Құнанбаев №1 көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Шыңғырлау жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
".
2. "Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрілігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Шыңғырлау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Чингирлауского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Муханбетжанова
"СОГЛАСОВАНО"
Чингирлауская районная
территориальная
избирательная комиссия

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шыңғырлау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Муханбетжанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шыңғырлау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы