О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2023 года № 47. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2023 года № 32154
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96 "Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24253) следующие изменения и дополнения:
в предельных ценах на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 1 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 82, изложить в следующей редакции:
"
82
J01CR02
Амоксициллин и клавулановая кислота
порошок для приготовления раствора для инъекций, 600 мг
флакон
764,24
";
строки, порядковые номера 99 и 100, изложить в следующей редакции:
"
99
A04AD12
Апрепитант
капсула 125 мг
капсула
8 870,93
100
A04AD12
Апрепитант
капсула 80 мг
капсула
7 376,97
";
строку, порядковый номер 126, изложить в следующей редакции:
"
126
B01AC06
Ацетилсалициловая кислота
таблетка 50 мг
таблетка
23,52
";
строки, порядковые номера 184 и 185, изложить в следующей редакции:
"
184
N01BB01
Бупивакаин
раствор для инъекций 0,5%
ампула
598,10
185
L03AX03
БЦЖ вакцина (Бактерии живые Кальметта-Герена)
порошок для приготовления суспензии для интравезикального введения в комплекте растворителем
флакон
91 830,59
";
строку, порядковый номер 221, изложить в следующей редакции:
"
221
L01CA01
Винбластин
лиофилизат для приготовления раствора 5 мг
флакон
1 747,04
";
строку, порядковый номер 245, изложить в следующей редакции:
"
245
D07AA02
Гидрокортизон
мазь 1%
туба
475,80
";
строку, порядковый номер 250, изложить в следующей редакции:
"
250
C03AA03
Гидрохлоротиазид
таблетка 100 мг
таблетка
65,27
";
строку, порядковый номер 264, изложить в следующей редакции:
"

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № ҚР ДСМ-96 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2023 жылғы 29 наурыздағы № 47 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 30 наурызда № 32154 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24253 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшамен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағаларда:
реттік нөмірі 82-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
82
J01CR02
Амоксициллин және клавулан қышқылы
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 600 мг
құты
764,24
";
реттік нөмірлері 99 және 100-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
99
A04AD12
Апрепитант
капсулалар 125 мг
капсула
8 870,93
100
A04AD12
Апрепитант
капсулалар 80 мг
капсула
7 376,97
";
реттік нөмірі 126-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
126
B01AC06
Ацетилсалицил қышқылы
таблетка 50 мг
таблетка
23,52
";
реттік нөмірлері 184 және 185-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
184
N01BB01
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%
ампула
598,10
185
L03AX03
БЦЖ вакцинасы (Кальметта-Герена тірі бактериялары)
жиынтықта еріткішпен интравезикалді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
құты
91 830,59
";
реттік нөмірі 221-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
221
L01CA01
Винбластин
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 5 мг
құты
1 747,04
";
реттік нөмірі 245-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
245
D07AA02
Гидрокортизон
жақпамай 1%
туба
475,80
";
реттік нөмірі 250-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
250
C03AA03
Гидрохлоротиазид
таблетка 100 мг
таблетка
65,27
";
реттік нөмірі 264-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

264
B05CX01
Глюкоза
раствор для инъекций 40% 10 мл
ампула
39,72
";
строку, порядковый номер 298, изложить в следующей редакции:
"
298
S01BA01
Дексаметазон
капли глазные, 1 мг/мл, 10 мл №1
флакон
446,91
";
строку, порядковый номер 359, изложить в следующей редакции:
"
359
J07AM51
Столбнячный анатоксин в комбинации с дифтерийным анатоксином
дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов, жидкий, суспензия для инъекций
доза
190,41
";
строку, порядковый номер 423, изложить в следующей редакции:
"
423
J04AC01
Изониазид
таблетка 300 мг
таблетка
14,86
";
строки, порядковые номера 495 и 496, изложить в следующей редакции:
"
495
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл 100 мл
флакон
13 780,79
496
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 370 мг/мл, 50 мл
флакон
7 970,04
";
строку, порядковый номер 515, изложить в следующей редакции:
"
515
J01GB04
Канамицин
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
259,15
";
строку, порядковый номер 536, изложить в следующей редакции:
"
536
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита
культуральная очищенная инактивированная 0,25 мл/доза
доза
11 313,92
";
строку, порядковый номер 538, изложить в следующей редакции:
"
538
N01AX03
Кетамин
раствор для инъекций 500 мг/10 мл
флакон
670,91
";
строку, порядковый номер 547, изложить в следующей редакции:
"
547
M01AE03
Кетопрофен
суппозиторий 100мг
суппозиторий
138,77
";
строку, порядковый номер 555, изложить в следующей редакции:
"
555
J01FA09
Кларитромицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 500 мг
флакон
5 733,56
";
строку, порядковый номер 596, изложить в следующей редакции:
"
596
J07BD52
Вакцина против кори, эпидемического паротита и краснухи
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины сертифицировано ВОЗ
доза
3 046,00
";
строку, порядковый номер 606, изложить в следующей редакции:
"
606
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг
таблетка
770,12
";
строку, порядковый номер 698, изложить в следующей редакции:
"
698
A06AD65
Макрогол в комбинации
порошок для приготовления раствора для приема внутрь 64 г
пакет
856,82
";
строку, порядковый номер 760, изложить в следующей редакции:
"
760
J01FA03
Мидекамицин
таблетка 400 мг
таблетка
84,34
";
строку, порядковый номер 794, изложить в следующей редакции:
"
794
A09AA02
Мультиферменты (панкреатин)
капсула, содержащая минитаблетки, покрытая кишечнорастворимой оболочкой 25000 ЕД/ капсула в кишечнорастворимой оболочке, содержащая минимикросферы 300 мг
капсула

264
B05CX01
Глюкоза
инъекцияға арналған 40% ерітінді 10 мл
ампула
39,72
";
реттік нөмірі 298-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
298
S01BA01
Дексаметазон
көзге тамызатын дәрі 1 мг/мл, 10 мл №1
құты
446,91
";
реттік нөмірі 359-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
359
J07AM51
Дифтериялық анатоксинмен біріктірілген сіреспе анатоксині
құрамында антигендер төмендетілген тазартылған дифтериялық- сіреспеге қарсы сұйық анатоксин, инъекцияға арналған суспензия
доза
190,41
";
реттік нөмірі 423-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
423
J04AC01
Изониазид
таблетка 300 мг
таблетка
14,86
";
реттік нөмірлері 495 және 496-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
495
V08AB05
Йопромид
тамырішіне енгізуге арналған ерітінді 370 мг/мл 50 мл
құты
13 780,79
496
V08AB05
Йопромид
тамырішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл 100 мл
құты
7 970,04
";
реттік нөмірі 515-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
515
J01GB04
Канамицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
құты
259,15
";
реттік нөмірі 536-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
536
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы вакцина
культуралық тазартылған инактивацияланған 0,25 мл/доза
доза
11 313,92
";
реттік нөмірі 538-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
538
N01AX03
Кетамин
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг/10 мл
құты
670,91
";
реттік нөмірі 547-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
547
M01AE03
Кетопрофен
суппозиторий 100мг
суппозиторий
138,77
";
реттік нөмірі 555-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
555
J01FA09
Кларитромицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 500 мг
құты
5 733,56
";
реттік нөмірі 596-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
596
J07BD52
Қызылшаға, эпидемиялық паротитке және қызамыққа қарсы вакцина
қызылша, паротит және қызамық вирустарының тірі аттенуирленген штаммдарынан тұратын лиофилизацияланған вакцина. Шығарылу түрі-еріткішпен жиынтықта 1 дозадан құты. Вакцинаны шығару өндірісін ДДҰ сертификаттады
доза
3 046,00
";
реттік нөмірі 606-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
606
J05AF05
Ламивудин
таблетка 150 мг
таблетка
770,12
";
реттік нөмірі 698-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
698
A06AD65
Макрогол біріктірілімінде
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 64 г
пакет
856,82
";
реттік нөмірі 760-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
760
J01FA03
Мидекамицин
таблетка 400 мг
таблетка
84,34
";
реттік нөмірі 794-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
794
A09AA02
Мультиферменттер (панкреатин)
құрамында шағын таблеткасы бар, ішекте еритін қабықшамен қапталған капсула 25000 ӘБ/ құрамында 300 мг шағын микросферасы бар ішекте еритін қабықшадағы капсула
капсула

208,76
";
строку, порядковый номер 804, изложить в следующей редакции:
"
804
M01AB05
Диклофенак натрия
раствор для инъекций 75 мг
ампула
29,90
";
строку, порядковый номер 826, изложить в следующей редакции:
"
826
V07AB
Натрия хлорид
раствор для инъекций 0,9% 10 мл
ампула/ флакон
50,47
";
строки, порядковые номера 915 и 916, изложить в следующей редакции:
"
915
N02BE01
Парацетамол
таблетка 200 мг
таблетка
2,81
916
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
7,86
";
строки, порядковые номера 962 и 963, изложить в следующей редакции:
"
962
N04BC05
Прамипексол
таблетка 0,25 мг
таблетка
67,34
963
N04BC05
Прамипексол
таблетка 1 мг
таблетка
223,56
";
строки, порядковые номера 1017 и 1018, изложить в следующей редакции:
"
1017
J04AB02
Рифампицин
капсула 150 мг
капсула
28,69
1018
J04AB02
Рифампицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 0,15 г
ампула
378,76
";
строку, порядковый номер 1055, изложить в следующей редакции:
"
1055
A03AX13
Силиконы
капли для приема внутрь (эмульсия) 40 мг
банка/флакон
1 502,78
";
строку, порядковый номер 1066, изложить в следующей редакции:
"
1066
H01AC01
Соматропин
раствор для инъекций/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
мг
9 693,77
";
строку, порядковый номер 1143, изложить в следующей редакции:
"
1143
H03BB02
Тиамазол
таблетка 5 мг
таблетка
31,22
";
строку, порядковый номер 1153, изложить в следующей редакции:
"
1153
J07AN01
Бактерии живые Кальметта-Герена (БЦЖ) (Туберкулезная живая ослабленная вакцина)
живая, лиофильно высушенная. Форма выпуска-ампула или флакон по 20 доз для внутрикожного введения. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
доза
254,25
";
строку, порядковый номер 1196, изложить в следующей редакции:
"
1196
N04AA01
Тригексифенидил
таблетка 2 мг
таблетка
7,09
";
строку, порядковый номер 1275, изложить в следующей редакции:
"
1275
J01BA01
Хлорамфеникол
порошок для приготовления раствора для инъекций 1000 мг
флакон
425,58
";
строки, порядковые номера 1279 и 1280, изложить в следующей редакции:
"
1279
D08AC02
Хлоргексидин
раствор для наружного применения 0,05% 100 мл
флакон
430,92
1280
D08AC02
Хлоргексидин
раствор для наружного применения 0,05% 50 мл
флакон
33,37
";
строку, порядковый номер 1318, изложить в следующей редакции:
"
1318
L04AD01
Циклоспорин
капсула 100 мг (для больных, принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула
568,22
";
строки, порядковые номера 1321, 1322 и 1323, изложить в следующей редакции:
"
1321
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг
капсула
147,70
1322
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг (для больных, принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни, перенесших пересадку органов и тканей)
капсула

208,76
";
реттік нөмірі 804-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
804
M01AB05
Натрий диклофенагы
инъекцияға арналған ерітінді 75 мг
ампула
29,90
";
реттік нөмірі 826-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
826
V07AB
Натрий хлориді
инъекцияға арналған ерітінді 0,9%, 10 мл
ампула/құты
50,47
";
реттік нөмірлері 915 және 916-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
915
N02BE01
Парацетамол
таблетка 200 мг
таблетка
2,81
916
N02BE01
Парацетамол
таблетка 500 мг
таблетка
7,86
";
реттік нөмірлері 962 және 963-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
962
N04BC05
Прамипексол
таблетка 0,25 мг
таблетка
67,34
963
N04BC05
Прамипексол
таблетка 1 мг
таблетка
223,56
";
реттік нөмірлері 1017 және 1018-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1017
J04AB02
Рифампицин
капсула 150 мг
капсула
28,69
1018
J04AB02
Рифампицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 0,15 г
ампула
378,76
";
реттік нөмірі 1055-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1055
A03AX13
Силикондар
ішуге арналған тамшыдәрі (эмульсия) 40 мг
банка / құты
1 502,78
";
реттік нөмірі 1066-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1066
H01AC01
Соматропин
инъекцияға арналған ерітінді/ инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
мг
9 693,77
";
реттік нөмірі 1143-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1143
H03BB02
Тиамазол
таблетка 5 мг
таблетка
31,22
";
реттік нөмірі 1153-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1153
J07AN01
Тірі Кальметт-Герен бактериялары (БЦЖ) (туберкулезді тірі әлсіреген вакцина)
тірі, лиофилді кептірілген. Шығарылу түрі-тері астына енгізуге арналған 20 дозадан ампула немесе құты. Вакцина шығару жөніндегі өндіріс ДДҰ сертификатталуға тиіс
доза
254,25
";
реттік нөмірі 1196-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1196
N04AA01
Тригексифенидил
таблетка 2 мг
таблетка
7,09
";
реттік нөмірі 1275-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1275
J01BA01
Хлорамфеникол
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
құты
425,58
";
реттік нөмірлері 1279 және 1280-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1279
D08AC02
Хлоргексидин
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 100 мл
құты
430,92
1280
D08AC02
Хлоргексидин
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 0,05% 50 мл
құты
33,37
";
реттік нөмірі 1318-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1318
L04AD01
Циклоспорин
капсула 100 мг (ағзалар мен тіндерді ауыстырып салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
568,22
";
реттік нөмірлері 1321, 1322 және 1323-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1321
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг
капсула
147,70
1322
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг (ағзалар мен тіндерді ауыстырып салған өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула

355,87
1323
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг
капсула
481,37
";
строку, порядковый номер 1405, изложить в следующей редакции:
"
1405
J04AK02
Этамбутол
таблетка 400 мг
таблетка
13,73
";
строки, порядковые номера 1454 и 1455, изложить в следующей редакции:
"
1454
N03AX17
Стирипентол
капсула 250 мг
капсула
11 670,11
1455
N03AX17
Стирипентол
капсула 500 мг
капсула
19 909,35
";
строку, порядковый номер 1476, изложить в следующей редакции:
"
1476
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
порошок для приготовления раствора для ингаляций 1 000 000 ЕД (80 мг)
флакон
5 682,53
";
дополнить строками, порядковые номера 1496, 1497 и 1498, следующего содержания:
"
1496
J05AP55/ J05AX69
Софосбувир/ Велпатасвир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг/100 мг
таблетка
140 153,55
1497
J05AR27
Ламивудин, тенофовира дизопроксил и долутегравир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50мг/300мг/300мг
таблетка
1 309,65
1498
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита
культуральная очищенная инактивированная 0,5 мл/доза
доза
12 157,10
";
в предельных ценах на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 2 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 210 изложить в следующей редакции:
"
210
Калоприемник
однокомпонентный дренируемый илео/колостомный калоприемник в комплекте с защитной пастой (из расчета на 10 калоприемников 1 паста тюбик 60г.)
комплект
674,05
".
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният

355,87
1323
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг
капсула
481,37
";
реттік нөмірі 1405-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1405
J04AK02
Этамбутол
таблетка 400 мг
таблетка
13,73
";
реттік нөмірлері 1454 және 1455-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1454
N03AX17
Стирипентол
капсула 250 мг
капсула
11 670,11
1455
N03AX17
Стирипентол
капсула 500 мг
капсула
19 909,35
";
реттік нөмірі 1476-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1476
J01XB01
Колистин (Колистиметат)
ингаляция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1 000 000 ӘБ (80 мг)
құты
5 682,53
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1496, 1497 және 1498-жолдармен толықтырылсын:
"
1496
J05AP55/ J05AX69
Софосбувир/ Велпатасвир
үлбір қабықпен қапталған таблеткалар 400 мг/100 мг
таблетка
140 153,55
1497
J05AR27
Ламивудин, Тенофовира дизопроксил және долутегравир
үлбір қабықпен қапталған таблеткалар 50мг/300мг/300мг
таблетка
1 309,65
1498
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы вакцина
культуралық тазартылған инактивацияланған 0,5 мл/доза
доза
12 157,10
";
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларда:
реттік нөмірі 210-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
210
Нәжіс қабылдағыш
бір компонентті дренаждалатын илео/колостомды нәжіс қабылдағыш жиынтықта қорғаныш пастасы бар (10 нәжіс қабылдағыш есебінен 1 паста тюбик 60 г.)
жиынтық
674,05
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің м.а.
А. Ғиният