О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям"
Приказ и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 апреля 2023 года № 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2023 года № 32396
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10195) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые формы заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, формы лицензий и (или) приложений к лицензиям:
1) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 2-1 к настоящему приказу;
4) форму заявления физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
5) форму заявления для получения лицензии на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 3-1 к настоящему приказу;
6) форму заявления для получения лицензии на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 3-2 к настоящему приказу;
7) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
8) форму заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
9) форму лицензии, согласно приложению 6 к настоящему приказу;

"Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 51 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 28 сәуірде № 32396 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің "Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10195 болып тіркелген) мынадай өзгерістер пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандары, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
3) осы бұйрыққа 2-1-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтінішінің нысаны;
4) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
5) осы бұйрыққа 3-1-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
6) осы бұйрыққа 3-2-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
7) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
8) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
9) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес лицензия нысаны;

10) форму приложения к лицензии, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
11) форму приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
12) форму лицензии на объект, согласно приложению 9 к настоящему приказу;
13) форму приложения к лицензии на объект, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
14) форму лицензии на деятельность в сфере производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
15) форму приложения к лицензии на деятельность по производству алкогольной продукции, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
16) форму лицензии на деятельность в сфере игорного бизнеса, согласно приложению 13 к настоящему приказу;
17) форму лицензии на экспорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
18) форму лицензии на импорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 15 к настоящему приказу;
19) форму приложения к лицензии на экспорт и (или) импорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 16 к настоящему приказу;
20) форму приложения к заявлению для получения лицензии на экспорт и (или) импорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 17 к настоящему приказу;
21) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 18 к настоящему приказу;
22) форму заявления физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 19 к настоящему приказу;
23) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 20 к настоящему приказу;
24) форму заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 21 к настоящему приказу;
25) форму заявления для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие деятельностью I подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга, согласно приложению 22 к настоящему приказу;
26) форму заявления для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие деятельностью II подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга и осуществляющим цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему на праве собственности аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга, размещенного в центре обработки данных цифрового майнинга, согласно приложению 22-1 к настоящему приказу;

10) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес лицензияға қосымшаның нысаны;
11) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
12) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес объектіге арналған лицензия нысаны;
13) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес объектіге арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
14) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес этил спирті мен алкоголь өнімін өндіру және олардың айналымы саласындағы қызметке лицензияның нысаны;
15) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес алкоголь өнімін өндіру жөніндегі қызметке арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
16) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес ойын бизнесі саласындағы қызметке лицензияның нысаны;
17) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияның нысаны;
18) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияның нысаны;
19) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және (немесе) импорттауға арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
20) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және (немесе) импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
21) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
22) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
23) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
24) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
25) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес I кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініштің нысаны;
26) осы бұйрыққа 22-1-қосымшаға сәйкес II кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініштің нысаны;

27) форму заявления для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие деятельностью І подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга, согласно приложению 22-2 к настоящему приказу;
28) форму заявления для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие деятельностью ІІ подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга и осуществляющим цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему на праве собственности аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга, размещенного в центре обработки данных цифрового майнинга, согласно приложению 22-3 к настоящему приказу;
29) форму лицензии І подвида на осуществление деятельности по цифровому майнингу, согласно приложению 22-4 к настоящему приказу;
30) форму лицензии ІІ подвида на осуществление деятельности по цифровому майнингу, согласно приложению 22-5 к настоящему приказу;
31) форму приложения к лицензии І подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга, согласно приложению 22-6 к настоящему приказу;
32) форму приложения к лицензии ІІ подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга и осуществляющим цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему на праве собственности аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга, размещенного в центре обработки данных цифрового майнинга, согласно приложению 22-7 к настоящему приказу.";
дополнить приложениями 22, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 22-5, 22-6 и 22-7 согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему приказу.
2. Департаменту политики развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национального экономики Республики Казахстан.

27) осы бұйрыққа 22-2-қосымшаға сәйкес І кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініштің нысаны;
28) осы бұйрыққа 22-3-қосымшаға сәйкес II кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініштің нысаны;
29) осы бұйрыққа 22-4-қосымшаға сәйкес цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған І кіші түр лицензиясының нысаны;
30) осы бұйрыққа 22-5-қосымшаға сәйкес цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған ІІ кіші түр лицензиясының нысаны;
31) осы бұйрыққа 22-6-қосымшаға сәйкес меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған I кіші түр лицензиясының қосымша нысаны;
32) осы бұйрыққа 22-7-қосымшаға сәйкес – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған II кіші түр лицензиясының қосымша нысаны бекітілсін.";
осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8-қосымшаларға сәйкес 22, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 22-5, 22-6 және 22-7-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Министра национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Жаксылыков
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51
Приложение 22
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие
деятельностью I подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу
цифровым майнером, имеющим на праве собственности
или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга
В ______________________________________________________________
(полное наименование услугодателя)
от ______________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при его наличии)
индивидуального предпринимателя/наименование юридического лица,
индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию I подвида и (или) приложение к лицензии на осуществление
деятельности по цифровому майнингу.
Адрес индивидуального предпринимателя/юридический адрес: _____________
____________________________________________________________________
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта ________________ Телефон __________________________
Адрес центра обработки данных цифрового майнинга
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома или
здания (стационарного помещения)
Способ приобретения электрической энергии: ___________________________
(подключение к единой электроэнергетической системе Республики Казахстан
/генерирующие установки, не подключенные к единой электроэнергетической
системе Республики Казахстан)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии;
услугополучателю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются достоверными;
услугополучатель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся
в информационных системах, при выдаче лицензии.
Руководитель ___________________ _________________________________
(электронно-цифровая (фамилия, имя, отчество (при его подпись) наличии)
Дата заполнения: "__" ______ 20 _ года
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года 51

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
Т. Жаксылыков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
22-қосымша
Нысан
I кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия жәнены (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініш
_______________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
_______________________________________________________________
(дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/заңды тұлғаның
атауы, жеке сәйкестендiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
Цифрлық майнинг бойынша қызметті жүзеге асыруға I кіші түрдегі
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруіңізді сұраймын.
Дара кәсіпкердің мекенжайы/заңды мекенжайы:
_______________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электрондық пошта: __________________
Телефон: ____________________________
Цифрлық майнинг деректер орталығының мекенжайы:
_______________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық
үй-жайдың) нөмірі) Электр энергиясын алу тәсілі:___________________________________
(Қазақстан Республикасының Бірыңғай электр энергетикалық жүйесіне
қосылу/Қазақстан Республикасының Бірыңғай электр энергетикалық жүйесіне
қосылмаған генерациялайтын қондырғылар).
_____ парақ қоса беріледі.
Осымен расталады:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыстар болып табылады және оларға лицензия беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жіберілуі мүмкін;
көрсетілетін қызметті алушыға соттың лицензияланатын қызмет түрімен айналысуға тыйым салмайды;
қоса беріліп отырған барлық құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды болып табылады;
көрсетілетін қызметті алушы заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді лицензия беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған деректерді пайдалануға келіседі.
Басшы __________________            _____________________________
(электрондық-цифрлық                  (тегі, аты, әкесінің аты (болған
қолтаңба)                               жағдайда)
Толтырылған күні: 20 __ жылғы "__" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 22-1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие
деятельностью II подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу
цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других законных
основаниях центр обработки данных цифрового майнинга и осуществляющим
цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему на праве собственности
аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга,
размещенного в центре обработки данных цифрового майнинга
В ______________________________________________________________
(полное наименование услугодателя)
от ______________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя/
наименование юридического лица, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер) Прошу выдать лицензию II подвида
и (или) приложение к лицензии на осуществление деятельности по цифровому майнингу.
Адрес индивидуального предпринимателя/юридический адрес:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта: ________________ Телефон: __________________________
Адрес центра обработки данных цифрового майнинга, где размещен аппаратно-
программный комплекс для цифрового майнинга, принадлежащего услугополучателю
на праве собственности: _______________________________________________
____________________________________________________________________
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии;
услугополучателю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются достоверными;
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных
системах, при выдаче лицензии.
Руководитель ___________________ _________________________________
(электронно-цифровая (фамилия, имя, отчество (при его подпись) наличии)
Дата заполнения: "___" _____ 20 __ года
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51

22-1-қосымша
Нысан
II кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініш
______________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
_______________________________________________________________
(дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/заңды тұлғаның
атауы, жеке сәйкестендiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
Цифрлық майнинг бойынша қызметті жүзеге асыруға II кіші түрдегі
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруіңізді сұраймын.
Дара кәсіпкердің мекенжайы/заңды мекенжайы:
_______________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электрондық пошта: ________________
Телефон: __________________________
Көрсетілетін қызметті алушыға меншік құқығында тиесілі цифрлық
майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешен орналастырылған
цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығының мекенжайы:
____________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
______парақ қоса беріледі.
Осымен расталады:
барлық көрсетілген деректер ресми байланыстар болып табылады және оларға лицензия беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жіберілуі мүмкін;
көрсетілетін қызметті алушыға соттың лицензияланатын қызмет түрімен айналысуға тыйым салынбайды;
қоса беріліп отырған барлық құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды болып табылады;
лицензия беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісемін.
Басшы __________________      _____________________________
(электрондық-цифрлық       (тегі, аты, әкесінің аты (болған
қолтаңба)                  жағдайда)
Толтырылған күні: 20 __ жылғы "__" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 22-2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие
деятельностью І подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу
цифровым майнером, имеющим на праве собственности или других законных
основаниях центр обработки данных цифрового майнинга
В _______________________________________________________________
(полное наименование услугополучателя)
от _______________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при его наличии)
индивидуального предпринимателя/наименование юридического лица,
индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию I подвида и (или) приложение к лицензии (нужное
подчеркнуть) на осуществление деятельности по цифровому майнингу
№________от "___"_______20___года, выданную(ое) (ых) (номер(а) лицензии и (или)
приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование услугодателя, выдавшего
лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление ___________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) перерегистрации индивидуального предпринимателя- услугополучателя, изменении
его наименования или юридического адреса/изменения наименования и (или) места
нахождения юридического лица- услугополучателя:
___________________________________________________________________;
2) реорганизации юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком,
определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях
и уведомлениях" (далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке):
слияния ___________________________________________________________
преобразования ____________________________________________________
присоединения _____________________________________________________
выделения _________________________________________________________
разделения _________________________________________________________
3) изменения местонахождения центра обработки данных: _________________
___________________________________________________________________;
4) изменение наименования подвида деятельности: _______________________
___________________________________________________________________;
5) источник приобретения электрической энергии: _______________________
___________________________________________________________________;
6) наличия требования о переоформлении в законах Республики Казахстан:
___________________________________________________________________.
Адрес индивидуального предпринимателя или юридического лица:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта: __________________________________________________
Телефон: ___________________________________________________________
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии
и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом
деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются достоверными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных
системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель ___________________ _________________________________
(электронно-цифровая (фамилия, имя, отчество (при его подпись) наличии)
Дата заполнения: "___" _______ 20___ года
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51

22-2-қосымша
Нысан
І кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған өтініш
_______________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
_______________________________________________________________
(дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/заңды тұлғаның
атауы, жеке сәйкестендiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
20______"___"_______№________ цифрлық майнинг бойынша қызметті
жүзеге асыруға берілген I кіші түрдегі лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны (қажетінің астын сызу керек) қайта ресімдеуді сұраймын.
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның нөмірі, берілген күні,
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны берген, көрсетілетін қызметті
берушінің атауы)
____________________________________________________ жүзеге асыруға
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің (кіші түрлерінің) толық
атауы) келесі негіз (негіздер) бойынша (тиісті ұяшықта Х көрсетіңіз):
1) дара кәсіпкердің – көрсетілетін қызметті алушының немесе заңды
тұлғаның – көрсетілетін қызметті алушының атауын және (немесе) орналасқан
жерін қайта тіркеу: ____________________________________________________
2) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабына сәйкес заңды тұлғаны – көрсетілетін
қызметті алушыны қайта ұйымдастыру (тиісті торкөзде көрсетіңіз):
біріктіру _______________________________________________________
түрлендірулер __________________________________________________
қосылу _________________________________________________________
таңдау _________________________________________________________
бөлу ___________________________________________________________
3) деректер орталығының орналасқан жерін өзгерту: _________________;
4) қызметтің кіші түрінің атауын өзгерту: ___________________________;
5) электр энергиясын сатып алу көзі: _______________________________;
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптың
болуы: _____________________________________________________.
Дара кәсіпкердің немесе заңды тұлғаның мекенжайы:
___________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электрондық пошта: ______________
Телефон: ________________________
______парақ қоса беріледі.
Осымен расталады:
көрсетілген барлық деректер ресми байланыстар болып табылады және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жіберілуі мүмкін;
сот өтініш берушіге лицензияланатын қызмет түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға тыйым салмайды;
қоса беріліп отырған барлық құжаттар шындыққа сәйкес келеді жарамды болып табылады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келіседі.
Басшы __________________       _____________________________
(электрондық-цифрлық       (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған
қолтаңба)                         жағдайда)
Толтырылған күні: 20 __ жылғы "__" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 22-3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие
деятельностью ІІ подвида – осуществление деятельности по цифровому майнингу
цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других законных
основаниях центр обработки данных цифрового майнинга и осуществляющим
цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему на праве собственности
аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга, размещенного
в центре обработки данных цифрового майнинга
В _________________________________________________________________
(полное наименование услугодателя)
от ________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при его наличии) индивидуального предпринимателя/
наименование юридического лица, индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер)
Адрес индивидуального предпринимателя или юридического лица: ________
__________________________________________________________________
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта: ___________________________
Телефон: ____________________________________
Прошу переоформить лицензию II подвида и (или) приложение к лицензии
(нужное подчеркнуть) на осуществление деятельности по цифровому майнингу
№________от "___"_______20___ года, выданную (ое) (ых) (номер лицензии и (или)
приложения к лицензии, дата выдачи, наименование услугодателя, выдавшего
лицензию и (или) приложение (приложения) к лицензии)
На осуществление _______________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида (подвидов) деятельности)
по следующему (следующим) основанию (основаниям)
(укажите в соответствующей ячейке Х):
1) перерегистрации наименования и (или) места нахождения индивидуального
предпринимателя-услугополучателя или юридического лица-услугополучателя;
2) реорганизация юридического лица-услугополучателя в соответствии со статьей 34
Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" (далее – Закон) путем
(укажите в соответствующей ячейке):
слияния _________________________________________________________
преобразования __________________________________________________
присоединения ___________________________________________________
выделения _______________________________________________________
разделения ______________________________________________________
3) изменение наименования подвида деятельности;

22-3-қосымша
Нысан
II кіші түрдегі қызметпен айналысуға – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған өтініш
_______________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
_______________________________________________________________
(дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)/заңды тұлғаның
атауы, жеке сәйкестендiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi)
Дара кәсіпкердің немесе заңды тұлғаның мекенжайы:
_________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электрондық пошта ____________________________________
Телефон ______________________________________________
20______"___"_______№________ цифрлық майнинг бойынша қызметті
жүзеге асыруға берілген II кіші түрдегі лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны (қажетінің астын сызу керек) қайта ресімдеуді сұраймын.
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның нөмірі, берілген күні,
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (қосымшаны) берген
көрсетілетін қызметті берушінің атауы)
_______________________________________________ жүзеге асыруға
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің (кіші түрлерінің) толық
атауы)
келесі негіз (негіздер) бойынша (тиісті ұяшықта Х көрсетіңіз):
1) жеке кәсіпкердің – көрсетілетін қызметті алушының немесе заңды
тұлғаның – көрсетілетін қызметті алушының атауын және (немесе) орналасқан
жерін қайта тіркеу: ____________________________________________________
2) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабына сәйкес заңды тұлғаны – көрсетілетін
қызметті алушыны қайта ұйымдастыру (тиісті торкөзде көрсетіңіз):
біріктіру _______________________________________________________
түрлендірулер ___________________________________________________
қосылу _________________________________________________________
таңдау _________________________________________________________
бөлу ___________________________________________________________
3) қызметтің кіші түрінің атауын өзгерту: ___________________________;

4) наличия требования о переоформлении в законах Республики Казахстан.
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии
и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности являются достоверными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных
системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель ___________________ _________________________________
(электронно-цифровая (фамилия, имя, отчество (при его подпись) наличии)
Дата заполнения: "___" _______ 20___ года
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51
Приложение 22-4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензия
І подвида на осуществление деятельности
по цифровому майнингу
Дата выдачи: год
Номер лицензии:
Выдана
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица/индивидуальный идентификационный номер индивидуального предпринимателя
На занятие
(наименование лицензируемого вида деятельности в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Особые условия действия лицензии
(в соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Примечание
(отчуждаемость, класс разрешения)
Услугодатель
(полное наименование услугодателя)
Руководитель (уполномоченное лицо)
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата первичной выдачи
"____" __________ ______ год
Срок действия лицензии
"____" __________ ______ год
Место выдачи
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51
Приложение 22-5
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензия
ІІ подвида на осуществление деятельности по цифровому майнингу
Дата выдачи: год
Номер лицензии:
Выдана
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица/индивидуальный идентификационный номер индивидуального предпринимателя)
На занятие
(наименование лицензируемого вида деятельности в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Особые условия действия лицензии
(в соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях")
Примечание
(отчуждаемость, класс разрешения)
Услугодатель
(полное наименование услугодателя)
Руководитель (уполномоченное лицо)
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата первичной выдачи
"____" __________ ______ год
Срок действия лицензии
"____" __________ ______ год
Место выдачи
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51

4) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптың болуы.
______ парақ қоса беріледі.
Осымен расталады:
көрсетілген барлық деректер ресми байланыстар болып табылады және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жіберілуі мүмкін;
сот өтініш берушіге лицензияланатын қызмет түрімен және (немесе)кіші түрімен айналысуға тыйым салмайды;
қоса беріліп отырған барлық құжаттар шындыққа сәйкес келеді жарамды болып табылады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келіседі.
Басшы __________________             _____________________________
(электрондық-цифрлық             (тегі, аты, әкесінің аты (болған
қолтаңба)                               жағдайда)
Толтырылған күні 20 __ жылғы "__" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
22-4-қосымша
Нысан
Цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған
І кіші түр лицензиясы
Берілген күні
Лицензия нөмірі:
Берілген
(заңды тұлғаның толық атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі/дара кәсіпкердің жеке сәйкестендіру нөмірі)
Айналысуға берілді
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес лицензияланатын қызмет түрінің атауы)
Лицензияны қолданудың ерекше шарттары
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес)
Ескертпе
(иеліктен шығарылатындығы, рұқсат сыныбы )
Көрсетілетін қызметті беруші
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
Басшы (уәкілетті тұлға)
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бастапқы берілген күні
______ жылғы "____" __________
Лицензияның қолданылу мерзімі
______ жылғы "____" __________
Берілген орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
22-5-қосымша
Нысан
Цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған
ІІ кіші түр лицензиясы
Берілген күні
Лицензия нөмірі:
Берілген
(заңды тұлғаның толық атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі/дара кәсіпкердің жеке сәйкестендіру нөмірі)
Айналысуға берілді
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес лицензияланатын қызмет түрінің атауы")
Лицензияны қолданудың ерекше шарттары
("Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес)
Ескертпе
(иеліктен шығарылатындығы, рұқсаттың класы)
Көрсетілетін қызметті беруші
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
Басшы (уәкілетті тұлға)
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бастапқы берілген күні
______ жылғы "____" __________
Лицензияның қолданылу мерзімі
______ жылғы "____" __________
Берілген орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 22-6
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Приложение к лицензии І подвида – осуществление деятельности по цифровому
майнингу цифровым майнером, имеющим на праве собственности или других
законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга
Дата выдачи лицензии: год
Номер лицензии:
Подвид(ы) лицензируемого вида деятельности
І подвид – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга
Услугодатель
(полное наименование органа, выдавшего приложение к лицензии)
Местонахождение центра обработки данных
(область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Способ приобретения электрической энергии
(подключенные к единой электроэнергетической системе Республики Казахстан/генерирующие установки, не подключенные к единой электроэнергетической системе Республики Казахстан)
Особые условия действия лицензии
в соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях"
Руководитель (уполномоченное лицо)
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Номер приложения
Срок действия
"____" __________ ______ год
Дата выдачи приложения
"____" __________ ______ год
Утвержден
приказом и.о. Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 апреля 2023 года № 51
Приложение 22-7
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Приложение к лицензии ІІ подвида – осуществление деятельности по цифровому
майнингу цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других
законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга
и осуществляющим цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему
на праве собственности аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга,
размещенного в центре обработки данных цифрового майнинга
Дата выдачи лицензии: год
Номер лицензии:
Подвид(ы) лицензируемого вида деятельности
ІІ подвид – осуществление деятельности по цифровому майнингу цифровым майнером, не имеющим на праве собственности или других законных основаниях центр обработки данных цифрового майнинга и осуществляющим цифровой майнинг с использованием принадлежащего ему на праве собственности аппаратно-программного комплекса для цифрового майнинга, размещенного в центре обработки данных цифрового майнинга
Услугодатель
(полное наименование органа, выдавшего приложение к лицензии)
Особые условия действия лицензии
в соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях"
Руководитель (уполномоченное лицо)
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Номер приложения
Срок действия
"____" __________ ______ год
Дата выдачи приложения
"____" __________ ______ год

22-6-қосымша
Нысан
Меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған I кіші түр лицензиясына қосымша
Лицензияның берілген күні
Лицензия нөмірі:
Лицензияланатын қызмет түрінің кіші түрі (лері)
І кіші түр – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы бар цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыру
Көрсетілетін қызметті беруші
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
Деректер орталығының орналасқан жері
(облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электр энергиясын алу тәсілі
(Қазақстан Республикасының Бірыңғай электр энергетикалық жүйесіне қосылу/Қазақстан Республикасының Бірыңғай электр энергетикалық жүйесіне қосылмаған генерациялайтын қондырғылар)
Лицензияның қолданылуының ерекше шарттары
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес
Басшы (уәкiлеттi тұлға)
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Қосымшаның нөмірі
Қолданылу мерзiмi
______ жылғы "____" __________
Қосымшаның берілген күні
______ жылғы "____" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 51 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
22-7-қосымша
Нысан
Меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруға арналған II кіші түр лицензиясына қосымша
Лицензияның берілген күні
Лицензия нөмірі:
Лицензияланатын қызмет түрінің кіші түрі (лері)
II кіші түр – меншік құқығында немесе басқа да заңды негіздерде цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығы жоқ және цифрлық майнинг деректерін өңдеу орталығында орналастырылған, өзіне меншік құқығында тиесілі цифрлық майнингке арналған аппараттық-бағдарламалық кешенді пайдалана отырып, цифрлық майнингті жүзеге асыратын цифрлық майнердің цифрлық майнинг жөніндегі қызметті жүзеге асыруы
Көрсетілетін қызметті беруші
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
Лицензияның қолданылуының ерекше шарттары
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес
Басшы (уәкiлеттi тұлға)
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Қосымшаның нөмірі
Қолданылу мерзiмi
______ жылғы "____" __________
Қосымшаның берілген күні
______ жылғы "____" __________