О признании утратившим силу приказа
Приказ Руководителя Судебной администрации Республики Казахстан от 25 июля 2023 года № 21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2023 года № 33178
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 18 Положения о Судебной администрации Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 19 января 2023 года № 106, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) от 20 марта 2018 года № 6001-18-7-6/104 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) и администраторов областных и приравненных к ним судов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16698).
2. Отделу управления персоналом (кадровой службе) Судебной администрации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Верховного Суда Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Руководитель Судебной
администрации Республики Казахстан
Н. АХМЕТЗАКИРОВ

Бұйрықтың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігі басшысының 2023 жылғы 25 шілдедегі № 21 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 29 шілдеде № 33178 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 106 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі туралы ереженің 18-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) басшысының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 6001-18-7-6/104 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппаратының) және облыстық және оған теңестірілген соттар әкімшілерінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16698 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігінің Персоналды басқару бөлімі (кадр қызметі) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сот әкімшілігінің басшысы
Н. АХМЕТЗАКИРОВ