О признании утратившим силу приказа Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 13/67 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Управления Делами Президента Республики Казахстан и его ведомств
Приказ Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2023 года № 10/264. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2023 года № 33415
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу Приказ Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 13/67 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Управления Делами Президента Республики Казахстан и его ведомств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16844).
2. Отделу организационно-контрольной и кадровой работы Управления делами Президента Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Управления делами Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Управляющий делами Президента
Республики Казахстан
А. Дадебаев

"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының және оның ведомстволарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқарушысының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 13/67 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 10/264 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 33415 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының және оның ведомстволарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқарушысының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 13/67 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16844 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының ұйымдастыру-бақылау және кадр жұмысы бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқарушысы
А. Дадебаев