О внесении изменений и дополнения в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262 "Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 23 ноября 2023 года № 461-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2023 года № 33676. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262 "Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17082) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить следующие сроки перехода на цифровое эфирное телерадиовещание:
1) первый этап, до 31 декабря 2018 года: Жамбылская, Мангистауская, Туркестанская области и город Шымкент;
2) второй этап, до 1 июля 2019 года: Алматинская, Костанайская, Павлодарская области и область Жетісу;
3) третий этап, до 1 февраля 2021 года: Северо-Казахстанская область и город Алматы;
4) четвертый этап, до 1 декабря 2021 года: Карагандинская область, область Ұлытау и город Астана;
5) пятый этап, до 1 сентября 2022 года: Акмолинская, Актюбинская, Атырауская, Восточно-Казахстанская, Западно-Казахстанская, Кызылординская области и область Абай;
6) шестой этап, до 1 декабря 2023 года: населенные пункты согласно приложению 1 к настоящему приказу;
7) седьмой этап, до 1 декабря 2024 года: населенные пункты согласно приложению 2 к настоящему приказу;
8) восьмой этап, до 1 декабря 2025 года: населенные пункты согласно приложению 3 к настоящему приказу.";
приложения 2 и 3 изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
дополнить приложением 4 согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету информации Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

"Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 461-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 24 қарашада № 33676 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 393-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 29.08.2024 № 393-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 17082 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшудің мынадай мерзімдері айқындалсын:
1) бірінші кезең, 2018 жылғы 31 желтоқсанға дейін: Маңғыстау, Жамбыл, Түркістан облыстары және Шымкент қаласы;
2) екінші кезең, 2019 жылғы 1 шілдеге дейін: Алматы, Павлодар, Қостанай және Жетісу облыстары;
3) үшінші кезең, 2021 жылғы 1 ақпанға дейін: Солтүстік Қазақстан облысы және Алматы қаласы;
4) төртінші кезең, 2021 жылғы 1 желтоқсанға дейін: Қарағанды, Ұлытау облыстары және Астана қаласы;
5) бесінші кезең, 2022 жылғы 1 қыркүйекке дейін: Ақмола, Ақтөбе, Атырау, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан, Қызылорда және Абай облыстары;
6) алтыншы кезең, 2023 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
7) жетінші кезең, 2024 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
8) сегізінші кезең, 2025 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес елді мекендер.".
осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес 2 және 3-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

209
Акмолинская
Жаксынский
село Беловодское
210
Акмолинская
Жаксынский
село Кайракты
211
Акмолинская
Ерейментауский
село Байсары
212
Акмолинская
Аккольский
село Сазды булак
213
Акмолинская
Ерейментауский
село Селетинское
214
Акмолинская
Степногорск
село Байконыс
215
Акмолинская
Ерейментауский
аул Бестогай
216
Акмолинская
Есильский
село Дальное
217
Акмолинская
Есильский
поселок Красногорский
218
Акмолинская
Есильский
село Заречное
219
Акмолинская
Есильский
село Калачи
220
Акмолинская
Зерендинский
село Акан
221
Акмолинская
Зерендинский
село Баратай
222
Акмолинская
Зерендинский
село Жылымды
223
Акмолинская
Зерендинский
село Карагай
224
Акмолинская
Зерендинский
село Уголки
225
Акмолинская
Зерендинский
село Жолдыбай
226
Акмолинская
Зерендинский
село Караозек
227
Акмолинская
Бурабайский
село Карабаур
228
Акмолинская
Бурабайский
село Кызылагаш
229
Акмолинская
Бурабайский
село Дмитриевка
230
Акмолинская
Бурабайский
село Ынталы
231
Акмолинская
Бурабайский
село Урумкай
232
Акмолинская
Бурабайский
село Киндиккарагай
233
Акмолинская
Бурабайский
село Клинцы
234
Акмолинская
Бурабайский
село Лесной Хутор
235
Акмолинская
Бурабайский
село Кульстан
236
Акмолинская
Сандыктауский
село Дорогинка
237
Акмолинская
Сандыктауский
село Красная Поляна
238
Акмолинская
Сандыктауский
село Петриковка
239
Акмолинская
Сандыктауский
село Арбузинка
240
Акмолинская
Сандыктауский
село Богородка
241
Акмолинская
Буландынский
село Отрадное
242
Акмолинская
Буландынский
аул Шубарагаш
243
Акмолинская
Бурабайский
село Райгородок
244
Акмолинская
Бурабайский
село Ульгиалган
245
Акмолинская
Бурабайский
село Успеноюрьевка
246
Акмолинская
Зерендинский
село Костомаровка
247
Акмолинская
Буландынский
село Суворовка
248
Акмолинская
Бурабайский
село Hиколаевка
249
Акмолинская
Бурабайский
село Веденовка
250
Акмолинская
Зерендинский
село Исаковка
251
Акмолинская
Бурабайский
село Карабулак
252
Акмолинская
Бурабайский
село Карагай
253
Акмолинская
Зерендинский
село Уялы
254
Акмолинская
Бурабайский
село Федосеевка
255
Акмолинская
Бурабайский
село Жанатуган
256
Акмолинская
Зерендинский
поселок Айдабол
257
Акмолинская
Зерендинский
село Карашилик
258
Акмолинская
Зерендинский
село Красиловка
259
Акмолинская
Зерендинский
аул Богенбай би
260
Акмолинская
Зерендинский
село Викторовка
261
Акмолинская
Бурабайский
село Тулькули
262
Акмолинская
Зерендинский
село Кызылегис
263
Акмолинская
Жаксынский
село Ишимское
264
Акмолинская
Жаксынский
село Казахстан
265
Акмолинская
Жаксынский
село Терсакан
266
Акмолинская
Жаксынский
село Монастырка
267
Акмолинская
Жаксынский
село Лозовое
268
Акмолинская
Есильский
село Ейское
269
Акмолинская
Есильский
село Юбилейный
270
Акмолинская
Есильский
село Алматинское
271
Акмолинская
Есильский
село Биртал
272
Акмолинская
Есильский
село Интернациональное

209
Ақмола
Жақсы
Беловодское ауылы
210
Ақмола
Жақсы
Қайрақты ауылы
211
Ақмола
Ерейментау
Байсары ауылы
212
Ақмола
Ақкөл
Сазды бұлақ ауылы
213
Ақмола
Ерейментау
Селеті ауылы
214
Ақмола
Степногорск
Байқоныс ауылы
215
Ақмола
Ерейментау
Бестоғай ауылы
216
Ақмола
Есіл
Дальное ауылы
217
Ақмола
Есіл
Красногор кенті
218
Ақмола
Есіл
Заречное ауылы
219
Ақмола
Есіл
Калачи ауылы
220
Ақмола
Зеренді
Ақан ауылы
221
Ақмола
Зеренді
Баратай ауылы
222
Ақмола
Зеренді
Жылымды ауылы
223
Ақмола
Зеренді
Қарағай ауылы
224
Ақмола
Зеренді
Уголки ауылы
225
Ақмола
Зеренді
Жолдыбай ауылы
226
Ақмола
Зеренді
Қараөзек ауылы
227
Ақмола
Бурабай
Қарабауыр ауылы
228
Ақмола
Бурабай
Қызылағаш ауылы
229
Ақмола
Бурабай
Дмитриевка ауылы
230
Ақмола
Бурабай
Ынталы ауылы
231
Ақмола
Бурабай
Ұрымқай ауылы
232
Ақмола
Бурабай
Кіндікқарағай ауылы
233
Ақмола
Бурабай
Клинцы ауылы
234
Ақмола
Бурабай
Лесной Хутор ауылы
235
Ақмола
Бурабай
Кульстан ауылы
236
Ақмола
Сандықтау
Дорогинка ауылы
237
Ақмола
Сандықтау
Красная Поляна ауылы
238
Ақмола
Сандықтау
Петриковка ауылы
239
Ақмола
Сандықтау
Арбузинка ауылы
240
Ақмола
Сандықтау
Богородка ауылы
241
Ақмола
Бұланды
Отрадное ауылы
242
Ақмола
Бұланды
Шұбарағаш ауылы
243
Ақмола
Бурабай
Райгородок ауылы
244
Ақмола
Бурабай
Үлгіалған ауылы
245
Ақмола
Бурабай
Успеноюрьевка ауылы
246
Ақмола
Зеренді
Костомаровка ауылы
247
Ақмола
Бұланды
Суворовка ауылы
248
Ақмола
Бурабай
Hиколаевка ауылы
249
Ақмола
Бурабай
Веденов ауылы
250
Ақмола
Зеренді
Исаковка ауылы
251
Ақмола
Бурабай
Қарабұлақ ауылы
252
Ақмола
Бурабай
Қарағай ауылы
253
Ақмола
Зеренді
Ұялы ауылы
254
Ақмола
Бурабай
Федосеев ауылы
255
Ақмола
Бурабай
Жаңатуған ауылы
256
Ақмола
Зеренді
Айдабол кенті
257
Ақмола
Зеренді
Қарашілік ауылы
258
Ақмола
Зеренді
Красиловка ауылы
259
Ақмола
Зеренді
Бөгенбай би ауылы
260
Ақмола
Зеренді
Викторовка ауылы
261
Ақмола
Бурабай
Түлкілі ауылы
262
Ақмола
Зеренді
Қызылегіс ауылы
263
Ақмола
Жақсы
Ишимское ауылы
264
Ақмола
Жақсы
Қазақстан ауылы
265
Ақмола
Жақсы
Терісаққан ауылы
266
Ақмола
Жақсы
Монастырка ауылы
267
Ақмола
Жақсы
Лозовое ауылы
268
Ақмола
Есіл
Ейское ауылы
269
Ақмола
Есіл
Юбилейный ауылы
270
Ақмола
Есіл
Алматы ауылы
271
Ақмола
Есіл
Біртал ауылы
272
Ақмола
Есіл
Интернациональное ауылы

273
Акмолинская
Буландынский
село Гордеевка
274
Акмолинская
Буландынский
село Hовокиевка
275
Акмолинская
Буландынский
село Вознесенка
276
Акмолинская
Буландынский
село Иванковка
277
Акмолинская
Буландынский
аул Токтамыс
278
Акмолинская
Зерендинский
село Ортаагаш
279
Акмолинская
Зерендинский
село Серафимовка
280
Акмолинская
Зерендинский
село Коктерек
281
Акмолинская
Зерендинский
село Койсалган
282
Акмолинская
Зерендинский
село Айдарлы
283
Акмолинская
Зерендинский
село Зеренда
284
Акмолинская
Буландынский
село Мат
285
Акмолинская
Буландынский
село имени Балуана Шолака
286
Акмолинская
Буландынский
село Пушкино
287
Акмолинская
Буландынский
село Hоводонецк
288
Акмолинская
Буландынский
село Капитоновка
289
Акмолинская
Буландынский
село Улытоган
290
Акмолинская
Буландынский
село Ельтай
291
Акмолинская
Буландынский
село Hикольский
292
Акмолинская
Буландынский
село Боярка
293
Акмолинская
Аккольский
село Урюпинка
294
Акмолинская
Аккольский
село Малоалександровка
295
Акмолинская
Аккольский
село Амангельды
296
Акмолинская
Ерейментауский
село Майлан
297
Акмолинская
Ерейментауский
аул Акмырза
298
Акмолинская
Сандыктауский
село Hоводобринка
299
Акмолинская
Сандыктауский
село Каменка
300
Акмолинская
Биржан сал
село Макинка
301
Актюбинская
Иргизский
село Иргиз
302
Актюбинская
Иргизский
село Жарма
303
Актюбинская
Иргизский
аул Акши
304
Актюбинская
Иргизский
аул Кутиколь
305
Актюбинская
Айтекебийский
село Жароткель
306
Актюбинская
Хромтауский
село Актасты
307
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтобе
308
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтогай
309
Актюбинская
Айтекебийский
село Карабутак
310
Актюбинская
Айтекебийский
село Акколь
311
Актюбинская
Хромтауский
село Тасоткель
312
Актюбинская
Айтекебийский
село Енбекту
313
Актюбинская
Айтекебийский
село Киякты
314
Актюбинская
Айтекебийский
отделение Улгайсын
315
Актюбинская
Айтекебийский
село Белкопа
316
Актюбинская
Хромтауский
село Акбулак
317
Актюбинская
Темирская
город Темир
318
Актюбинская
Шалкарский
село Шиликты
319
Актюбинская
Шалкарский
село Шокысу
320
Актюбинская
Шалкарский
село Карашокат
321
Актюбинская
Шалкарский
село Акеспе
322
Актюбинская
Шалкарский
село Тогыз
323
Актюбинская
Шалкарский
село Тосбулак
324
Актюбинская
Хобдинский
село Канай
325
Актюбинская
Хобдинский
село Акраб
326
Актюбинская
Хобдинский
аул Аксай
327
Актюбинская
Хобдинский
село Жарык
328
Актюбинская
Мартукский
село Кызылжар
329
Актюбинская
Айтекебийский
село Жабасак
330
Актюбинская
Айтекебийский
село Байжанколь
331
Актюбинская
Айтекебийский
село Кумкудук
332
Актюбинская
Каргалинский
село Бадамша
333
Актюбинская
Каргалинский
село Кемпирсай
334
Актюбинская
Каргалинский
село Жосалы
335
Актюбинская
Шалкарский
село Котыртас
336
Актюбинская
Шалкарский
село Алабас
337
Актюбинская
Шалкарский
село Биршогыр
338
Актюбинская
Шалкарский
село Бозой

273
Ақмола
Бұланды
Гордеевка ауылы
274
Ақмола
Бұланды
Hовокиевка ауылы
275
Ақмола
Бұланды
Вознесен ауылы
276
Ақмола
Бұланды
Иванковка ауылы
277
Ақмола
Бұланды
Тоқтамыс ауылы
278
Ақмола
Зеренді
Ортаағаш ауылы
279
Ақмола
Зеренді
Серафимовка ауылы
280
Ақмола
Зеренді
Көктерек ауылы
281
Ақмола
Зеренді
Қойсалған ауылы
282
Ақмола
Зеренді
Айдарлы ауылы
283
Ақмола
Зеренді
Зеренді ауылы
284
Ақмола
Бұланды
Мат ауылы
285
Ақмола
Бұланды
Балуан Шолақ атындағы ауылы
286
Ақмола
Бұланды
Пушкин ауылы
287
Ақмола
Бұланды
Hоводонецк ауылы
288
Ақмола
Бұланды
Капитоновка ауылы
289
Ақмола
Бұланды
Ұлытоған ауылы
290
Ақмола
Бұланды
Елтай ауылы
291
Ақмола
Бұланды
Hикольский ауылы
292
Ақмола
Бұланды
Боярка ауылы
293
Ақмола
Ақкөл
Урюпинка ауылы
294
Ақмола
Ақкөл
Малоалександровка ауылы
295
Ақмола
Ақкөл
Амангелді ауылы
296
Ақмола
Ерейментау
Майлан ауылы
297
Ақмола
Ерейментау
Ақмырза ауылы
298
Ақмола
Сандықтау
Hоводобринка ауылы
299
Ақмола
Сандықтау
Каменка ауылы
300
Ақмола
Біржан сал
Макинка ауылы
301
Ақтөбе
Ырғыз
Ырғыз ауылы
302
Ақтөбе
Ырғыз
Жарма ауылы
303
Ақтөбе
Ырғыз
Ақши ауылы
304
Ақтөбе
Ырғыз
Құтикөл ауылы
305
Ақтөбе
Әйтеке би
Жарөткел ауылы
306
Ақтөбе
Хромтау
Ақтасты ауылы
307
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтөбе ауылы
308
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтоғай ауылы
309
Ақтөбе
Әйтеке би
Қарабұтақ ауылы
310
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақкөл ауылы
311
Ақтөбе
Хромтау
Тасөткел ауылы
312
Ақтөбе
Әйтеке би
Еңбекту ауылы
313
Ақтөбе
Әйтеке би
Қияқты ауылы
314
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұлғайсын бөлімшесі
315
Ақтөбе
Әйтеке би
Белқопа ауылы
316
Ақтөбе
Хромтау
Ақбұлақ ауылы
317
Ақтөбе
Темір
Темір қаласы
318
Ақтөбе
Шалқар
Шілікті ауылы
319
Ақтөбе
Шалқар
Шоқысу ауылы
320
Ақтөбе
Шалқар
Қарашоқат ауылы
321
Ақтөбе
Шалқар
Ақеспе ауылы
322
Ақтөбе
Шалқар
Тоғыз ауылы
323
Ақтөбе
Шалқар
Төсбұлақ ауылы
324
Ақтөбе
Қобда
Қанай ауылы
325
Ақтөбе
Қобда
Ақраб ауылы
326
Ақтөбе
Қобда
Ақсай ауылы
327
Ақтөбе
Қобда
Жарық ауылы
328
Ақтөбе
Мәртөк
Қызылжар ауылы
329
Ақтөбе
Әйтеке би
Жабасақ ауылы
330
Ақтөбе
Әйтеке би
Байжанкөл ауылы
331
Ақтөбе
Әйтеке би
Құмқұдық ауылы
332
Ақтөбе
Қарғалы
Бадамша ауылы
333
Ақтөбе
Қарғалы
Кемпірсай станциясы
334
Ақтөбе
Қарғалы
Жосалы ауылы
335
Ақтөбе
Шалқар
Қотыртас ауылы
336
Ақтөбе
Шалқар
Алабас ауылы
337
Ақтөбе
Шалқар
Біршоғыр ауылы
338
Ақтөбе
Шалқар
Бозой ауылы

339
Актюбинская
Шалкарский
аул Коянкулак
340
Актюбинская
Темирский
село Кумсай
341
Актюбинская
Темирский
село Кенкияк
342
Актюбинская
Темирский
село Копа
343
Актюбинская
Темирский
поселок Шубарши
344
Актюбинская
Темирский
село Сарыколь
345
Актюбинская
Темирский
село Башенколь
346
Актюбинская
Айтекебийский
село Темирбек Жургенев
347
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдысай
348
Актюбинская
Хобдинский
аул Каракемер
349
Актюбинская
Хобдинский
село Жаманколь
350
Актюбинская
Хобдинский
село Жиренкопа
351
Актюбинская
Хобдинский
село Когалы
352
Актюбинская
Хобдинский
аул Кок Уй
353
Актюбинская
Хобдинский
аул Кызылжар
354
Актюбинская
Хобдинский
село Согалы
355
Актюбинская
Алгинский
село Кызылту
356
Актюбинская
Алгинская
город Алга
357
Актюбинская
Алгинский
село Бескоспа
358
Актюбинская
Темирский
станция Жаксымай
359
Актюбинская
Темирский
промысел Шубаркудук
360
Актюбинская
Темирский
поселок Шубаркудук
361
Актюбинская
Айтекебийский
аул Айке
362
Актюбинская
Айтекебийский
село Аккум
363
Актюбинская
Темирский
село Алтыкарасу
364
Актюбинская
Темирский
село Бабатай
365
Актюбинская
Темирский
село Сарытогай
366
Актюбинская
Хобдинский
аул Егиндибулак
367
Актюбинская
Хобдинский
село Бегалы
368
Актюбинская
Хобдинский
село Косоткель
369
Актюбинская
Хобдинский
село Булак
370
Актюбинская
Айтекебийский
село Жамбыл
371
Актюбинская
Хобдинский
аул Бестау
372
Актюбинская
Хобдинский
аул Терисаккан
373
Актюбинская
Хобдинский
аул Жанаталап
374
Актюбинская
Алгинский
село Кольтабан
375
Актюбинская
Алгинский
село Акай
376
Актюбинская
Уилский
село Акжар
377
Актюбинская
Уилский
село Шикудук
378
Актюбинская
Уилский
село Кемер
379
Актюбинская
Уилский
село Конырат
380
Актюбинская
Уилский
село Косембай
381
Актюбинская
Каргалинский
село Кос-Истек
382
Актюбинская
Айтекебийский
село Актасты
383
Актюбинская
Каргалинский
село Алимбет
384
Актюбинская
Каргалинский
село Бозтобе
385
Актюбинская
Темирский
село Ащисай
386
Актюбинская
Алгинский
село Болгарка
387
Актюбинская
Алгинский
аул Сарыхобда
388
Актюбинская
Каргалинский
село Велиховка
389
Актюбинская
Каргалинский
село Преображеновка
390
Актюбинская
Каргалинский
село Акколь
391
Актюбинская
Каргалинский
село Ащылысай
392
Актюбинская
Байганинский
село Актам
393
Актюбинская
Байганинский
село Каражар
394
Актюбинская
Байганинский
село Жаркамыс
395
Актюбинская
Уилский
село Кубасай
396
Актюбинская
Уилский
село Караколь
397
Актюбинская
Уилский
село Караой
398
Актюбинская
Уилский
село Сарыбие
399
Актюбинская
Алгинский
село Тиккайын
400
Актюбинская
Алгинский
село Карахобда
401
Актюбинская
Алгинский
село Ушкудык
402
Актюбинская
Алгинский
село Коктогай
403
Актюбинская
Уилский
село Шубарши
404
Актюбинская
Уилский
село Коптогай
405
Актюбинская
Уилский
село Карасу
406
Актюбинская
Иргизский
село Hура
407
Актюбинская
Иргизский
село Белшер
408
Актюбинская
Иргизский
село Мамыр

339
Ақтөбе
Шалқар
Қоянқұлақ ауылы
340
Ақтөбе
Темір
Құмсай ауылы
341
Ақтөбе
Темір
Кеңқияқ ауылы
342
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
343
Ақтөбе
Темір
Шұбарши кенті
344
Ақтөбе
Темір
Сарыкөл ауылы
345
Ақтөбе
Темір
Бәшенкөл ауылы
346
Ақтөбе
Әйтеке би
Темірбек Жүргенев ауылы
347
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдысай ауылы
348
Ақтөбе
Қобда
Қаракемер ауылы
349
Ақтөбе
Қобда
Жаманкөл ауылы
350
Ақтөбе
Қобда
Жиренқопа ауылы
351
Ақтөбе
Қобда
Қоғалы ауылы
352
Ақтөбе
Қобда
Көк Үй ауылы
353
Ақтөбе
Қобда
Қызылжар ауылы
354
Ақтөбе
Қобда
Сөғалі ауылы
355
Ақтөбе
Алға
Қызылту ауылы
356
Ақтөбе
Алға
Алға қаласы
357
Ақтөбе
Алға
Бесқоспа ауылы
358
Ақтөбе
Темір
Жақсымай станциясы
359
Ақтөбе
Темір
Шұбарқұдық кәсіпшілігі
360
Ақтөбе
Темір
Шұбарқұдық кенті
361
Ақтөбе
Әйтеке би
Әйке ауылы
362
Ақтөбе
Әйтеке би
Аққұм ауылы
363
Ақтөбе
Темір
Алтықарасу ауылы
364
Ақтөбе
Темір
Бабатай ауылы
365
Ақтөбе
Темір
Сарытоғай ауылы
366
Ақтөбе
Қобда
Егіндібұлақ ауылы
367
Ақтөбе
Қобда
Бегалы ауылы
368
Ақтөбе
Қобда
Қосөткел ауылы
369
Ақтөбе
Қобда
Бұлақ ауылы
370
Ақтөбе
Әйтеке би
Жамбыл ауылы
371
Ақтөбе
Қобда
Бестау ауылы
372
Ақтөбе
Қобда
Терісаққан ауылы
373
Ақтөбе
Қобда
Жаңаталап ауылы
374
Ақтөбе
Алға
Көлтабан ауылы
375
Ақтөбе
Алға
Ақай ауылы
376
Ақтөбе
Ойыл
Ақжар ауылы
377
Ақтөбе
Ойыл
Шиқұдық ауылы
378
Ақтөбе
Ойыл
Кемер ауылы
379
Ақтөбе
Ойыл
Қоңырат ауылы
380
Ақтөбе
Ойыл
Көсембай ауылы
381
Ақтөбе
Қарғалы
Қос-Істек ауылы
382
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақтасты ауылы
383
Ақтөбе
Қарғалы
Әлімбет ауылы
384
Ақтөбе
Қарғалы
Бозтөбе ауылы
385
Ақтөбе
Темір
Ащысай ауылы
386
Ақтөбе
Алға
Болгарка ауылы
387
Ақтөбе
Алға
Сарықобда ауылы
388
Ақтөбе
Қарғалы
Велихов ауылы
389
Ақтөбе
Қарғалы
Преображеновка ауылы
390
Ақтөбе
Қарғалы
Ақкөл ауылы
391
Ақтөбе
Қарғалы
Ащылысай ауылы
392
Ақтөбе
Байғанин
Ақтам ауылы
393
Ақтөбе
Байғанин
Қаражар ауылы
394
Ақтөбе
Байғанин
Жарқамыс ауылы
395
Ақтөбе
Ойыл
Құбасай ауылы
396
Ақтөбе
Ойыл
Қаракөл ауылы
397
Ақтөбе
Ойыл
Қараой ауылы
398
Ақтөбе
Ойыл
Сарыбие ауылы
399
Ақтөбе
Алға
Тікқайың ауылы
400
Ақтөбе
Алға
Қарақобда ауылы
401
Ақтөбе
Алға
Ұшқұдық ауылы
402
Ақтөбе
Алға
Көктоғай ауылы
403
Ақтөбе
Ойыл
Шұбарши ауылы
404
Ақтөбе
Ойыл
Көптоғай ауылы
405
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
406
Ақтөбе
Ырғыз
Hұра ауылы
407
Ақтөбе
Ырғыз
Белшер ауылы
408
Ақтөбе
Ырғыз
Мамыр ауылы

409
Актюбинская
Мугалжарский
село Кумсай
410
Актюбинская
Мартукский
село Кумсай
411
Актюбинская
Мартукский
аул Казан
412
Актюбинская
Мартукский
село Мартук
413
Актюбинская
Мартукский
село Кенсахара
414
Актюбинская
Мартукский
аул Саржансай
415
Актюбинская
Мартукский
село Акмоласай
416
Актюбинская
Хромтауский
село Кудуксай
417
Актюбинская
Хромтауский
село Копа
418
Актюбинская
Хромтауский
село Тамды
419
Актюбинская
Мартукский
село Жайсан
420
Актюбинская
Мартукский
село Карабулак
421
Актюбинская
Мартукский
село Кокпекти
422
Актюбинская
Мартукский
село Вознесеновка
423
Актюбинская
Мартукский
село Жанатан
424
Актюбинская
Мартукский
село Первомайка
425
Актюбинская
Мартукский
село Курмансай
426
Актюбинская
Мугалжарский
село Аккемер
427
Актюбинская
Мугалжарский
село Мугалжар
428
Актюбинская
Мартукский
село Покровка
429
Актюбинская
Мартукский
село Жанажол
430
Актюбинская
Мартукский
село Достык
431
Актюбинская
Мартукский
село Байторысай
432
Актюбинская
Айтекебийский
село Сулуколь
433
Актюбинская
Айтекебийский
село Теренсай
434
Актюбинская
Хобдинский
село Байтак
435
Актюбинская
Хобдинский
аул Кобда
436
Актюбинская
Хобдинский
аул Курсай
437
Актюбинская
Мартукский
село Хазрет
438
Актюбинская
Мартукский
село Шанды
439
Актюбинская
Мартукский
село Дмитриевка
440
Актюбинская
Мугалжарский
аул Булакты
441
Актюбинская
Хобдинский
аул Отек
442
Актюбинская
Мартукский
аул Байнассай
443
Актюбинская
Айтекебийский
село Сарат
444
Актюбинская
Хобдинский
аул имени Имангали Билтабанова
445
Актюбинская
Хобдинский
село Бескудык
446
Актюбинская
Хобдинский
село Сарыбулак
447
Актюбинская
Хобдинский
село Талдысай
448
Актюбинская
Айтекебийский
село Толыбай
449
Актюбинская
Айтекебийский
село Тымабулак
450
Актюбинская
Айтекебийский
село Ушкатты
451
Актюбинская
Каргалинский
село Акжайык
452
Актюбинская
Каргалинский
аул Сарыбулак
453
Актюбинская
Темирский
село Шыгырлы
454
Актюбинская
Мартукский
село Шевченко
455
Актюбинская
Мартукский
село Аккайын
456
Актюбинская
Мартукский
село Каратаусай
457
Актюбинская
Мугалжарский
село Талдысай
458
Актюбинская
Хобдинский
село Ортак
459
Актюбинская
Мартукский
село Полтавка
460
Актюбинская
Шалкарский
село Канбакты
461
Актюбинская
Мугалжарский
село Енбек
462
Актюбинская
Алгинский
село Самбай
463
Актюбинская
Мугалжарский
село Аксу
464
Актюбинская
Темирский
село Кумкудук
465
Актюбинская
Темирский
село Шибулак
466
Актюбинская
Хромтауский
село Табантал
467
Актюбинская
Хобдинский
аул Жарсай
468
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдык
469
Актюбинская
Темирский
село Аксай
470
Актюбинская
Темирский
станция Калмаккырылган
471
Актюбинская
Темирский
село Копа
472
Актюбинская
Шалкарский
село Бегимбет
473
Актюбинская
Шалкарский
аул Есетата
474
Актюбинская
Мугалжарский
село Шенгельши
475
Актюбинская
Мугалжарский
село Жагабулак
476
Актюбинская
Мугалжарский
село Жаркемер

409
Ақтөбе
Мұғалжар
Құмсай ауылы
410
Ақтөбе
Мәртөк
Құмсай ауылы
411
Ақтөбе
Мәртөк
Қазан ауылы
412
Ақтөбе
Мәртөк
Мәртөк ауылы
413
Ақтөбе
Мәртөк
Кеңсахара ауылы
414
Ақтөбе
Мәртөк
Саржансай ауылы
415
Ақтөбе
Мәртөк
Ақмоласай ауылы
416
Ақтөбе
Хромтау
Құдықсай ауылы
417
Ақтөбе
Хромтау
Қопа ауылы
418
Ақтөбе
Хромтау
Тамды ауылы
419
Ақтөбе
Мәртөк
Жайсан ауылы
420
Ақтөбе
Мәртөк
Қарабұлақ ауылы
421
Ақтөбе
Мәртөк
Көкпекті ауылы
422
Ақтөбе
Мәртөк
Вознесеновка ауылы
423
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңатаң ауылы
424
Ақтөбе
Мәртөк
Первомайка ауылы
425
Ақтөбе
Мәртөк
Құрмансай ауылы
426
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақкемер ауылы
427
Ақтөбе
Мұғалжар
Мұғалжар ауылы
428
Ақтөбе
Мәртөк
Покровка ауылы
429
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңажол ауылы
430
Ақтөбе
Мәртөк
Достық ауылы
431
Ақтөбе
Мәртөк
Байторысай ауылы
432
Ақтөбе
Әйтеке би
Сұлукөл ауылы
433
Ақтөбе
Әйтеке би
Тереңсай ауылы
434
Ақтөбе
Қобда
Байтақ ауылы
435
Ақтөбе
Қобда
Қобда ауылы
436
Ақтөбе
Қобда
Құрсай ауылы
437
Ақтөбе
Мәртөк
Қазірет ауылы
438
Ақтөбе
Мәртөк
Шаңды ауылы
439
Ақтөбе
Мәртөк
Дмитриевка ауылы
440
Ақтөбе
Мұғалжар
Бұлақты ауылы
441
Ақтөбе
Қобда
Өтек ауылы
442
Ақтөбе
Мәртөк
Байнассай ауылы
443
Ақтөбе
Әйтеке би
Сарат ауылы
444
Ақтөбе
Қобда
Иманғали Білтабанов атындағы ауыл
445
Ақтөбе
Қобда
Бесқұдық ауылы
446
Ақтөбе
Қобда
Сарыбұлақ ауылы
447
Ақтөбе
Қобда
Талдысай ауылы
448
Ақтөбе
Әйтеке би
Толыбай ауылы
449
Ақтөбе
Әйтеке би
Тұмабұлақ ауылы
450
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұшқатты ауылы
451
Ақтөбе
Қарғалы
Ақжайық ауылы
452
Ақтөбе
Қарғалы
Сарыбұлақ ауылы
453
Ақтөбе
Темір
Шығырлы ауылы
454
Ақтөбе
Мәртөк
Шевченко ауылы
455
Ақтөбе
Мәртөк
Аққайың ауылы
456
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратаусай ауылы
457
Ақтөбе
Мұғалжар
Талдысай ауылы
458
Ақтөбе
Қобда
Ортақ ауылы
459
Ақтөбе
Мәртөк
Полтавка ауылы
460
Ақтөбе
Шалқар
Қаңбақты ауылы
461
Ақтөбе
Мұғалжар
Еңбек ауылы
462
Ақтөбе
Алға
Самбай ауылы
463
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақсу ауылы
464
Ақтөбе
Темір
Құмқұдық ауылы
465
Ақтөбе
Темір
Шибұлақ ауылы
466
Ақтөбе
Хромтау
Табантал ауылы
467
Ақтөбе
Қобда
Жарсай ауылы
468
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдық ауылы
469
Ақтөбе
Темір
Ақсай ауылы
470
Ақтөбе
Темір
Қалмаққырылған ауылы
471
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
472
Ақтөбе
Шалқар
Бегімбет ауылы
473
Ақтөбе
Шалқар
Есетата ауылы
474
Ақтөбе
Мұғалжар
Шенгелші ауылы
475
Ақтөбе
Мұғалжар
Жағабұлақ ауылы
476
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаркемер ауылы

477
Актюбинская
Уилский
село Кумжарган
478
Актюбинская
Уилский
село Каракемер
479
Актюбинская
Уилский
село Ойыл
480
Актюбинская
Уилский
село Екпетал
481
Актюбинская
Уилский
село Карасу
482
Актюбинская
Уилский
село Каратал
483
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Томпак
484
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есим
485
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Алмалы
486
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базаршолан
487
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Баянтобе
488
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тайпак
489
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жантемир
490
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Бударино
491
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Косшыгыр
492
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кутсиык
493
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кырыккудук
494
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Когалытобек
495
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Карабас
496
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Конеккеткен
497
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Дуана
498
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есенсай
499
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Мойылды
500
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кызылжар
501
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Лбищенское
502
Западно-Казахстанская
Теректинский
Санаторий Акжаик
503
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Аксогым
504
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тасоба
505
Западно-Казахстанская
Акжаикский
аул Жубана Молдагалиева
506
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кенсуат
507
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Акшкол
508
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Атибек
509
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Камыстыколь
510
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Самал
511
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Чапаев
512
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Шагатай
513
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жамбыл
514
Западно-Казахстанская
Акжаикский
аул Жанабулак
515
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Битик
516
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Бозай
517
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Сатымшеген
518
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Мергенево
519
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тинали
520
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Битилеу
521
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жайык
522
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тегисжол
523
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жолап
524
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Булан
525
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Булдурта
526
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жаркамыс
527
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Каракудук
528
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жанаонир
529
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Аралтобе
530
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Шагырлой
531
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Когерис
532
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кызылтан

477
Ақтөбе
Ойыл
Құмжарған ауылы
478
Ақтөбе
Ойыл
Қаракемер ауылы
479
Ақтөбе
Ойыл
Ойыл ауылы
480
Ақтөбе
Ойыл
Екпетал ауылы
481
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
482
Ақтөбе
Ойыл
Қаратал ауылы
483
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Томпақ ауылы
484
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есім ауылы
485
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Алмалы ауылы
486
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базаршолан ауылы
487
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Баянтөбе ауылы
488
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тайпақ ауылы
489
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жантемір ауылы
490
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бударино ауылы
491
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қосшығыр ауылы
492
Батыс Қазақстан
Теректі
Құтсиық ауылы
493
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қырыққұдық ауылы
494
Батыс Қазақстан
Теректі
Қоғалытүбек ауылы
495
Батыс Қазақстан
Теректі
Қарабас ауылы
496
Батыс Қазақстан
Теректі
Көнеккеткен ауылы
497
Батыс Қазақстан
Теректі
Дуана ауылы
498
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есенсай ауылы
499
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Мойылды ауылы
500
Батыс Қазақстан
Теректі
Қызылжар ауылы
501
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Лбищен ауылы
502
Батыс Қазақстан
Теректі
Санаторий Ақжайық ауылы
503
Батыс Қазақстан
Теректі
Ақсоғым ауылы
504
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тасоба ауылы
505
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жұбан Молдағалиев ауылы
506
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Кеңсуат ауылы
507
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ақшкөл ауылы
508
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Әтібек ауылы
509
Батыс Қазақстан
Теректі
Қамыстыкөл ауылы
510
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Самал ауылы
511
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Чапаев ауылы
512
Батыс Қазақстан
Теректі
Шағатай ауылы
513
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жамбыл ауылы
514
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жаңабұлақ ауылы
515
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бітік ауылы
516
Батыс Қазақстан
Теректі
Бозай ауылы
517
Батыс Қазақстан
Теректі
Сатымшеген ауылы
518
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Мергенево ауылы
519
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тінәли ауылы
520
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Битілеу ауылы
521
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жайық ауылы
522
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тегісжол ауылы
523
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жолап ауылы
524
Батыс Қазақстан
Сырым
Бұлан ауылы
525
Батыс Қазақстан
Сырым
Бұлдырты ауылы
526
Батыс Қазақстан
Сырым
Жарқамыс ауылы
527
Батыс Қазақстан
Сырым
Қарақұдық ауылы
528
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңаөңір ауылы
529
Батыс Қазақстан
Сырым
Аралтөбе ауылы
530
Батыс Қазақстан
Сырым
Шағырлыой ауылы
531
Батыс Қазақстан
Сырым
Көгеріс ауылы
532
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылтаң ауылы

533
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Аккудук
534
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Акоба
535
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Темирбек
536
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Караганды
537
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Алатау
538
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жымпиты
539
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жыракудук
540
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Сайкудук
541
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Талдыбулак
542
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жетыколь
543
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Косарал
544
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жамбыл
545
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жанаконыс
546
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Сасыкколь
547
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Оленти
548
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кызылагаш
549
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кособа
550
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Коздикара
551
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Торегали
552
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык
553
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык
554
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жас
555
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караколь
556
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караузен
557
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коктерек
558
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Комекши
559
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жалпактал
560
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кишкенеталдыкудук
561
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Аккус
562
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Акпатер
563
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Танат
564
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Таскутур
565
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Тендик
566
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Уразгали
567
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Ашысай
568
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Балдырган
569
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бейистерек
570
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жулдыз
571
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кайшакудук
572
Западно-Казахстанская
Казталовский
аул Кайынды
573
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыапан
574
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыкудук
575
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коныс
576
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Карасу
577
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жанажол
578
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Абиш
579
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Саралжын
580
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сарыкудук
581
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сатыбалды
582
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Серик
583
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Киши Айдархан
584
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Кутантал
585
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Акбулак

533
Батыс Қазақстан
Сырым
Аққұдық ауылы
534
Батыс Қазақстан
Сырым
Ақоба ауылы
535
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Темірбек ауылы
536
Батыс Қазақстан
Сырым
Карағанды ауылы
537
Батыс Қазақстан
Сырым
Алатау ауылы
538
Батыс Қазақстан
Сырым
Жымпиты ауылы
539
Батыс Қазақстан
Сырым
Жырақұдық ауылы
540
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Сайқұдық ауылы
541
Батыс Қазақстан
Сырым
Талдыбұлақ ауылы
542
Батыс Қазақстан
Сырым
Жетікөл ауылы
543
Батыс Қазақстан
Сырым
Қосарал ауылы
544
Батыс Қазақстан
Сырым
Жамбыл ауылы
545
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңақоныс ауылы
546
Батыс Қазақстан
Сырым
Сасықкөл ауылы
547
Батыс Қазақстан
Сырым
Өлеңті ауылы
548
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылағаш ауылы
549
Батыс Қазақстан
Сырым
Қособа ауылы
550
Батыс Қазақстан
Сырым
Көздіқара ауылы
551
Батыс Қазақстан
Казталов
Төреғали ауылы
552
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
553
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
554
Батыс Қазақстан
Казталов
Жас ауылы
555
Батыс Қазақстан
Казталов
Қаракөл ауылы
556
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараөзен ауылы
557
Батыс Қазақстан
Казталов
Көктерек ауылы
558
Батыс Қазақстан
Казталов
Көмекші ауылы
559
Батыс Қазақстан
Казталов
Жалпақтал ауылы
560
Батыс Қазақстан
Казталов
Кішкене Талдықұдық ауылы
561
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Аққұс ауылы
562
Батыс Қазақстан
Казталов
Ақпәтер ауылы
563
Батыс Қазақстан
Казталов
Таңат ауылы
564
Батыс Қазақстан
Казталов
Таскүтір ауылы
565
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Теңдік ауылы
566
Батыс Қазақстан
Казталов
Оразғали ауылы
567
Батыс Қазақстан
Казталов
Ащысай ауылы
568
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Балдырған ауылы
569
Батыс Қазақстан
Казталов
Бейістерек ауылы
570
Батыс Қазақстан
Казталов
Жұлдыз ауылы
571
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайшақұдық ауылы
572
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайыңды ауылы
573
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдыапан ауылы
574
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдықұдық ауылы
575
Батыс Қазақстан
Казталов
Қоныс ауылы
576
Батыс Қазақстан
Казталов
Қарасу ауылы
577
Батыс Қазақстан
Казталов
Жаңажол ауылы
578
Батыс Қазақстан
Казталов
Әбіш ауылы
579
Батыс Қазақстан
Казталов
Саралжың ауылы
580
Батыс Қазақстан
Казталов
Сарықұдық ауылы
581
Батыс Қазақстан
Казталов
Сатыбалды ауылы
582
Батыс Қазақстан
Казталов
Серік ауылы
583
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Кіші Айдархан ауылы
584
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Құтантал ауылы
585
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Ақбұлақ ауылы

586
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Атамекен
587
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базартобе
588
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кадыркул
589
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кызылжар
590
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Курсай
591
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Ажен
592
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Муратсай
593
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Уштерек
594
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Бисен
595
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Жиеккум
596
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Сейткали
597
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Теренкудук
598
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Борли
599
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Карташово
600
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Мукыр
601
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Ушкемпир
602
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Балгын
603
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Салтанат
604
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Саралжын
605
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Жангала
606
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Уштас
607
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Копжасар
608
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Енбекши
609
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Узункол
610
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жанибек
611
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караоба
612
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жаксыбай
613
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Акадыр
614
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Енбек
615
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Тау
616
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Тегисшил
617
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жигер
618
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Камысты
619
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село имени И.Жумаева
620
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Каратобе
621
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Алаколь
622
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Жусандой
623
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Шоптыколь
624
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Коржын
625
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Косбаз
626
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Бесоба
627
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Ушагаш
628
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Сулыколь
629
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Аккозы
630
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Карауылтобе
631
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Акбулак
632
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кабыл
633
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Аксуат
634
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Косколь
635
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Шалгын
636
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Ханколь
637
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Косколь

586
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Атамекен ауылы
587
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базартөбе ауылы
588
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қадырқұл ауылы
589
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қызылжар ауылы
590
Батыс Қазақстан
Жанібек
Құрсай ауылы
591
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Әжен ауылы
592
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Мұратсай ауылы
593
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Үштерек ауылы
594
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бисен ауылы
595
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Жиекқұм ауылы
596
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Сейітқали ауылы
597
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Тереңқұдық ауылы
598
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бөрлі ауылы
599
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Карташово ауылы
600
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Мұқыр ауылы
601
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Үшкемпір ауылы
602
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Балғын ауылы
603
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Салтанат ауылы
604
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Саралжың ауылы
605
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Жанғала ауылы
606
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Үштас ауылы
607
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Көпжасар ауылы
608
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Еңбекші ауылы
609
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Ұзынкөл ауылы
610
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жәнібек ауылы
611
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараоба ауылы
612
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жақсыбай ауылы
613
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Ақадыр ауылы
614
Батыс Қазақстан
Казталов
Еңбек ауылы
615
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Тау ауылы
616
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Тегісшіл ауылы
617
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жігер ауылы
618
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Қамысты ауылы
619
Батыс Қазақстан
Жәнібек
И. Жұмаев атындағы ауылы
620
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қаратөбе ауылы
621
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Алакөл ауылы
622
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Жусандыой ауылы
623
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Шөптікөл ауылы
624
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қоржын ауылы
625
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қосбаз ауылы
626
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Бесоба ауылы
627
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Үшағаш ауылы
628
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Сулыкөл ауылы
629
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Аққозы ауылы
630
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Карауылтөбе ауылы
631
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ақбұлақ ауылы
632
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қабыл ауылы
633
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ақсуат ауылы
634
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қоскөл ауылы
635
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Шалғын ауылы
636
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Ханкөл ауылы
637
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қоскөл ауылы