О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 9 августа 2023 года № 65/7-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 августа 2023 года № 1350-01. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 3 октября 2023 года № 84/10-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 03.10.2023 № 84/10-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2.
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Астаны" от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1149) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Астаны:
первый абзац пункта 15 изложить в следующей редакции:
"15. Социальная помощь в размере 45 МРП предоставляется:";
часть вторую пункта 59 изложить в следующей редакции:
"Срок прохождения санаторно-курортного лечения составляет четырнадцать календарных дней.";
подпункт 3) пункта 72 изложить в следующей редакции:
"3) ветеранам боевых действий на территории других государств и ветеранам, приравненным по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, жертвам политических репрессий из числа участников событий 17-18 декабря 1986 года в Казахстане, реабилитированных в порядке, установленном Законом Республики Казахстан "О реабилитации жертв массовых политических репрессий" – 4,5 МРП;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2023 года.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов

"Астана қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 65/7-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 тамызда № 1350-01 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 84/10-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 03.10.2023 № 84/10-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1149 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Астана қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
15 тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"15. 45 АЕК мөлшерінде әлеуметтік көмек:";
59 тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Санаторий-курорттық емдеуден өту мерзімі күнтізбелік он төрт күнді құрайды.";
72-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне және жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлерге, Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысып, "Жаппай саяси қуғын-сүргіндер құрбандарын ақтау туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіпке сәйкес ақталған тұлғалар ішінен саяси қуғын-сүргін құрбандарына – 4,5 АЕК;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Е. Каналимов