Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023-2027 учебные годы
Постановление акимата города Астаны от 19 июня 2023 года № 107-1221. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 21 июня 2023 года № 1344-01.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 и пунктом 5 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023-2027 учебные годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2023-2027 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 маусымдағы № 107-1221 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 1344-01 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына және 62-бабының 5-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2023–2027 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 19 июня 2023 года № 107-1221

1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Астана қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 19 маусымдағы
№ 107-1221 қаулысына
қосымша

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023–2027 учебные годы (за счет местного бюджета)
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Астаны от 20.03.2024 № 107-1133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Код и классификация направлений подготовки
Код и наименование групп образовательных программ

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бiлiмi бар кадрларды даярлауға 2023–2027 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 20.03.2024 № 107-1133 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с№
Даярлау бағытының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасының коды және тобының атауы