Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в городе Астане
Постановление акимата города Астаны от 3 октября 2023 года № 510-2053. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 5 октября 2023 года № 1352-01
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Астана қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін ескере отырып, аймақтарға бөлу коэффициентін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 510-2053 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 қазанда № 1352-01 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы кодексі 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Астане, по районам "Алматы", "Байқоңыр", "Есиль", "Нұра", "Сарыарка" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;

1. Астана қаласында салық салу объектiсiнiң орналасқан жерiн ескере отырып, "Алматы", "Байқоңыр", "Есіл", "Нұра", "Сарыарқа" аудандары бойынша аймақтарға бөлу коэффициентi осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Нуркенова Н.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 3 октября 2023 года № 510-2053
Коэффициент зонирования по району "Алматы" города Астаны
№ п/п
Наименование улиц/проспектов/переулков/ перекрестков/ составных частей/жилых массивов
Номер здания
Коэффициент зонирования
1
2
3
4
1.
улица Анатолия Храпатого

2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары Н.Ж. Нұркеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 3 қазандағы
№ 510-2053 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласының "Алматы" ауданы бойынша бөлу коэффициенті
р/с №
Көшелердің/даңғылдардың/тұйық көшелердің/қиылыстардың/құрамдас бөліктердің/тұрғын алаптардың атауы
Ғимарат нөмірі
Аймақтау коэффициенті
1
2
3
4
1.
Анатолий Храпатый көшесі

1,75
174.
проспект Рақымжана Қошқарбаева
9, 11/1, 11/2, 15, 80
1,75
175.
проспект Тәуелсіздік
38, 38/2, 38/6, 38/8, 38/9, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7
1,75
176.
проспект Шәкәріма Құдайбердіұлы
25, 25/1, 25/2, 25/3, 29, 29/1, 31, 31/1, 31/2, 68
1,75
177.
улица Қасыма Аманжолова
34
1,75
178.
улица Айнакөл
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15б, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91кв.1, 91кв.2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121/1, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 155, 157, 159, 161
1,75
179.
улица Ақарыс
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
1,75
180.
улица Ақсу-Аюлы
1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 38, 40
1,75
181.
улица Ақыртас
23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35
1,75
182.
улица Аманжола Бөлекпаева
15
1,75
183.
улица Арғанаты
1, 1/1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 25, 31, 35, 35, 37, 39, 43, 47, 49
1,75
184.
улица Арқайым
1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 11
1,75
185.
улица Аршын
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13
1,75
186.
улица Бағаналы
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
1,75
187.
улица Балбырауын
1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35
1,75
188.
улица Балқантау
3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 90/1, 90/2, 92, 93, 94, 95, 95аА, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 155а, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213
1,75
189.
улица Баянтау
2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41, 41а
1,75
190.
улица Бекарыс
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54/1

1,75
174.
Рақымжан Қошқарбаев даңғылы
9, 11/1, 11/2, 15, 80
1,75
175.
Тәуелсіздік даңғылы
38, 38/2, 38/6, 38/8, 38/9, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7
1,75
176.
Шәкәрім Құдайбердіұлы даңғылы
25, 25/1, 25/2, 25/3, 29, 29/1, 31, 31/1, 31/2, 68
1,75
177.
Қасым Аманжолов көшесі
34
1,75
178.
Айнакөл көшесі
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15б, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91п.1, 91п.2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121/1, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 155, 157, 159, 161
1,75
179.
Ақарыс көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
1,75
180.
Ақсу-Аюлы көшесі
1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 38, 40
1,75
181.
Ақыртас көшесі
23, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35
1,75
182.
Аманжол Бөлекпаев көшесі
15
1,75
183.
Арғанаты көшесі
1, 1/1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 25, 31, 35, 35, 37, 39, 43, 47, 49
1,75
184.
Арқайым көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 11
1,75
185.
Аршын көшесі
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13
1,75
186.
Бағаналы көшесі
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
1,75
187.
Балбырауын көшесі
1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35
1,75
188.
Балқантау көшесі
3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 90/1, 90/2, 92, 93, 94, 95, 95аА, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 155а, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213
1,75
189.
Баянтау көшесі
2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41, 41а
1,75
190.
Бекарыс көшесі
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54/1

1,75
191.
улица Берен
1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22
1,75
192.
улица Бозторғай
10, 18, 20, 2, 4, 6, 14, 16, 24
1,75
193.
улица Бөрілі
1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38
1,75
194.
улица Бұқтырма
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74
1,75
195.
улица Бурабай
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56
1,75
196.
улица Ғабидена Мұстафина
2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13а, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/5, 21/6, 21/7, 22, 24, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66
1,75
197.
улица Еділ
1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
1,75
198.
улица Ер Көкше
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49
1,75
199.
улица Ер Қосай
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
1,75
200.
улица Ер Тарғын
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
1,75
201.
улица Ертіс
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69
1,75
202.
улица Есіл
1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77
1,75
203.
улица Жайық
1, 2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37

1,75
191.
Берен көшесі
1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22
1,75
192.
Бозторғай көшесі
10, 18, 20, 2, 4, 6, 14, 16, 24
1,75
193.
Бөрілі көшесі
1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38
1,75
194.
Бұқтырма көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74
1,75
195.
Бурабай көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56
1,75
196.
Ғабиден Мұстафин көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 13/1, 13а, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/5, 21/6, 21/7, 22, 24, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66
1,75
197.
Еділ көшесі
1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
1,75
198.
Ер Көкше көшесі
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49
1,75
199.
Ер Қосай көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
1,75
200.
Ер Тарғын көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
1,75
201.
Ертіс көшесі
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69
1,75
202.
Есіл көшесі
1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77
1,75
203.
Жайық көшесі
1, 2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37

1,75
204.
улица Жалантөс
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
1,75
205.
улица Жаңарыс
1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, ВП-1
1,75
206.
улица Жанкент
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 96/2, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131/1, 132, 133, 134, 136, 136а, 139, 141, 141/1, 142, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182/1, 184, 186, 186а, 188, 190, 192, 194б, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 205, 78,
1,75
207.
улица Жаркент
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 48
1,75
208.
улица Зеренді
1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 29, 35, 35а, 37, 39, 41
1,75
209.
улица Іле
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
1,75
210.
улица Қайрата Рысқұлбекова
16, 16А, 16/1, 16/2, 16/3
1,75
211.
улица Қалба
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
1,75
212.
улица Қаныша Сәтбаева
26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26а, 31
1,75
213.
улица Қарасаз
3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23
1,75
214.
улица Қарабат
1, 1/1, 2, 3, 5, 9, 13, 17
1,75
215.
улица Кеген
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12
1,75
216.
улица Кенгір
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25
1,75
217.
улица Кобыланды батыра
2, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 7Г, 7Д, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34
1,75
218.
улица Қозыбасы
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
1,75
219.
улица Қоңыраулы
1, 3, 5, 7, 7/1, 9
1,75
220.
улица Қордай
14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73
1,75
221.
улица Құмкент
47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64
1,75
222.
улица Құндызды
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14

1,75
204.
Жалаңтөс көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
1,75
205.
Жаңарыс көшесі
1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, ВП-1
1,75
206.
Жанкент көшесі
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 96/2, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131/1, 132, 133, 134, 136, 136а, 139, 141, 141/1, 142, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182/1, 184, 186, 186а, 188, 190, 192, 194б, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 205, 78,
1,75
207.
Жаркент көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 48
1,75
208.
Зеренді көшесі
1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 29, 35, 35а, 37, 39, 41
1,75
209.
Іле көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
1,75
210.
Қайрат Рысқұлбеков көшесі
16, 16А, 16/1, 16/2, 16/3
1,75
211.
Қалба көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
1,75
212.
Қаныш Сәтбаев көшесі
26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26а, 31
1,75
213.
Қарасаз көшесі
3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23
1,75
214.
Қарабат көшесі
1, 1/1, 2, 3, 5, 9, 13, 17
1,75
215.
Кеген көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12
1,75
216.
Кеңгір көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25
1,75
217.
Қобыланды батыр көшесі
2, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 7Г, 7Д, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34
1,75
218.
Қозыбасы көшесі
3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
1,75
219.
Қоңыраулы көшесі
1, 3, 5, 7, 7/1, 9
1,75
220.
Қордай көшесі
14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57а, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73
1,75
221.
Құмкент көшесі
47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64
1,75
222.
Құндызды көшесі
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14