О внесении дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 11 апреля 2023 года № 8С-2-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2023 года № 8539-03
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7128) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
раздел "Аккольский район" дополнить строкой, порядковый номер 3-2, следующего содержания:
"
3-2
"Акколь – Наумовка"
пригородный
";
раздел "Зерендинский район" дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
"
12-1
"Васильковка - Еликты"
внутрирайонный
";
раздел "Ерейментауский район" дополнить строками, порядковые номера 55-1, 55-2, следующего содержания:
"
55-1
"Олжабай – Еркиншилик – Тайбай – Ерейментау"
внутрирайонный
55-2
"Новомарковка – Акмырза – Ерейментау"
внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов

"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8С-2-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 сәуірде № 8539-03 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"Ақкөл ауданы" бөлімі келесі мазмұнды реттік нөмірі 3-2-жолымен толықтырылсын:
"
3-2
"Ақкөл – Наумовка"
қала маңындағы
";
"Зеренді ауданы" бөлімі келесі мазмұнды реттік нөмірі 12-1-жолымен толықтырылсын:
"
12-1
"Васильковка – Елікті"
ауданішілік
";
"Ерейментау ауданы" бөлімі келесі мазмұнды реттік нөмірлері 55-1, 55-2-жолдарымен толықтырылсын:
"
55-1
"Олжабай – Еркіншілік – Тайбай – Ерейментау"
ауданішілік
55-2
"Новомарковка – Ақмырза –Ерейментау"
ауданішілік
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов