О внесении дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 22 ноября 2023 года № 8С-6-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2023 года № 8652-03
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7128) следующее дополнение:
в приложении к указанному решению:
дополнить разделом "город Косшы", следующего содержания:
"
75
маршрут № 1 города Косшы
городской
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
председателя Акмолинского
областного маслихата
А.Балташева

"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 8С-6-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қарашада № 8652-03 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
келесі мазмұндағы "Қосшы қаласы" бөлімімен толықтырылсын:
"
75
Қосшы қаласының № 1 маршруты
қалалық
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
төрағасының міндетін атқарушы
А.Балташева