Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год в Астраханском районе Акмолинской области
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19 мая 2023 года № 8С-5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 мая 2023 года № 8569-03. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2023 года № 8С-13-7
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2023 № 8С-13-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год в местах размещения туристов в Астраханском районе Акмолинской области - 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет

Ақмола облысы Астрахан ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 8С-5-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 8569-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 8С-13-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 8С-13-7 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Астрахан ауданында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелері-болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М. Қожахмет