Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в Зерендинском районе на 2023 год
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2023 года № 3-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2023 года № 8552-03. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2023 года № 11-72
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2023 № 11-72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов в Зерендинском районе на 2023 год в размере 1 (одного) процента от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Зерендинского районного маслихата Р. Габдуллина

2023 жылға арналған Зеренді ауданында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 3-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 мамырда № 8552-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 11-72 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 23.11.2023 № 11-72 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 қаулысына сәйкес, Зеренді аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылға арналған Зеренді ауданында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері болу құнының 1 (бір) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді аудандық мәслихатының төрайымы Р. Габдуллина