Об установлении границ (черты) населенных пунктов Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 17 мая 2023 года № А-5/324 и решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 17 мая 2023 года № 5-32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 мая 2023 года № 8567-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) следующих населенных пунктов Зерендинского района:
Аккольский сельский округ:
1) установить границы (черту) села Акколь Аккольского сельского округа Зерендинского района общей площадью 2295,6 гектар согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
2) установить границы (черту) села Ивановка Аккольского сельского округа Зерендинского района общей площадью 491,2 гектар согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению;
3) установить границы (черту) села Казахстан Аккольского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1090,7 гектар согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению;
4) установить границы (черту) села Молодежное Аккольского сельского округа Зерендинского района общей площадью 2617,5 гектар согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению;
5) установить границы (черту) села Туполевка Аккольского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1566,0 гектар согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению;
поселок Алексеевка:
6) установить границы (черту) поселка Алексеевка Зерендинского района общей площадью 2804,8 гектар согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению;
7) установить границы (черту) станции Жаманащи Зерендинского района общей площадью 47,5 гектар согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению;
Байтерекский сельский округ:
8) установить границы (черту) села Байтерек Байтерекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1401,9 гектар согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению;
9) установить границы (черту) села Красный Кордон Байтерекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 203,1 гектар согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению и решению;

Зеренді ауданы елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № А-5/324 қаулысы және Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 5-32 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 мамырда № 8567-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары (шегі) белгіленсін:
Ақкөл ауылдық округі:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2295,6 гектар Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 491,2 гектар Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің Ивановка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
3) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1090,7 гектар Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің Қазақстан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
4) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2617,5 гектар Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің Молодежное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
5) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1566,0 гектар Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округінің Туполевка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Алексеевка кенті:
6) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2804,8 гектар Зеренді ауданы Алексеевка кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
7) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 47,5 гектар Зеренді ауданы Жаманащы бекетінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
Бәйтерек ауылдық округі:
8) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1401,9 гектар Зеренді ауданы Бәйтерек ауылдық округінің Бәйтерек ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
9) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 203,1 гектар Зеренді ауданы Бәйтерек ауылдық округінің Красный Кордон ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;

10) установить границы (черту) села Ондирис Байтерекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1047,8 гектар согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению и решению;
11) установить границы (черту) села Ульгули Байтерекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1445,3 гектар согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению и решению;
Булакский сельский округ:
12) установить границы (черту) села Еленовка Булакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 3562,4 гектар согласно приложению 12 к настоящему совместному постановлению и решению;
13) установить границы (черту) села Жанааул Булакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 455,6 гектар согласно приложению 13 к настоящему совместному постановлению и решению;
14) установить границы (черту) села Жылымды Булакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1499,0 гектар согласно приложению 14 к настоящему совместному постановлению и решению;
15) установить границы (черту) села Карагай Булакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 755,3 гектар согласно приложению 15 к настоящему совместному постановлению и решению;
16) установить границы (черту) села Карлыколь Булакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 884,0 гектар согласно приложению 16 к настоящему совместному постановлению и решению;
Викторовский сельский округ:
17) установить границы (черту) села Богенбай бия Викторовского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1617,9 гектар согласно приложению 17 к настоящему совместному постановлению и решению;
18) установить границы (черту) села Викторовка Викторовского сельского округа Зерендинского района общей площадью 3245,0 гектар согласно приложению 18 к настоящему совместному постановлению и решению;
19) установить границы (черту) села Красиловка Викторовского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1330,3 гектар согласно приложению 19 к настоящему совместному постановлению и решению;
Зерендинский сельский округ:
20) установить границы (черту) села Коктерек Зерендинского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1536,7 гектар согласно приложению 20 к настоящему совместному постановлению и решению;
Исаковский сельский округ:
21) установить границы (черту) села Исаковка Исаковского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1662,5 гектар согласно приложению 21 к настоящему совместному постановлению и решению;
22) установить границы (черту) села Костомаровка Исаковского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1065,0 гектар согласно приложению 22 к настоящему совместному постановлению и решению;

10) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1047,8 гектар Зеренді ауданы Бәйтерек ауылдық округінің Өндіріс ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
11) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1445,3 гектар Зеренді ауданы Бәйтерек ауылдық округінің Үлгілі ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Бұлақ ауылдық округі:
12) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3562,4 гектар Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округінің Еленовка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
13) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 455,6 гектар Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округінің Жаңааул ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
14) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 14-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1499,0 гектар Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округінің Жылымды ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
15) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 15-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 755,3 гектар Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округінің Қарағай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
16) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 16-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 884,0 гектар Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округінің Қарлыкөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Викторовка ауылдық округі:
17) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 17-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1617,9 гектар Зеренді ауданы Викторовка ауылдық округінің Бөгенбай би ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
18) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 18-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3245,0 гектар Зеренді ауданы Викторовка ауылдық округінің Викторовка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
19) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 19-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1330,3 гектар Зеренді ауданы Викторовка ауылдық округінің Красиловка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Зеренді ауылдық округі:
20) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 20-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1536,7 гектар Зеренді ауданы Зеренді ауылдық округінің Көктерек ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Исаковка ауылдық округі:
21) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 21-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1662,5 гектар Зеренді ауданы Исаковка ауылдық округінің Исаковка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
22) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 22-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1065,0 гектар Зеренді ауданы Исаковка ауылдық округінің Қостомар ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;

23) установить границы (черту) села Уялы Исаковского сельского округа Зерендинского района общей площадью 392,1 гектар согласно приложению 23 к настоящему совместному постановлению и решению;
сельский округ имени Канай би:
24) установить границы (черту) села Жамантуз сельского округа имени Канай би Зерендинского района общей площадью 1503,4 гектар согласно приложению 24 к настоящему совместному постановлению и решению;
25) установить границы (черту) села Желтау сельского округа имени Канай би Зерендинского района общей площадью 1458,1 гектар согласно приложению 25 к настоящему совместному постановлению и решению;
26) установить границы (черту) села Игилик сельского округа имени Канай би Зерендинского района общей площадью 2274,8 гектар согласно приложению 26 к настоящему совместному постановлению и решению;
27) установить границы (черту) села Карауыл Канай бия сельского округа имени Канай би Зерендинского района общей площадью 2296,1 гектар согласно приложению 27 к настоящему совместному постановлению и решению;
Конысбайский сельский округ:
28) установить границы (черту) села Васильковка Конысбайского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1087,1 гектар согласно приложению 28 к настоящему совместному постановлению и решению;
29) установить границы (черту) поселка Гранитный Конысбайского сельского округа Зерендинского района общей площадью 2931,7 гектар согласно приложению 29 к настоящему совместному постановлению и решению;
30) установить границы (черту) села Донгулагаш Конысбайского сельского округа Зерендинского района общей площадью 465,7 гектар согласно приложению 30 к настоящему совместному постановлению и решению;
31) установить границы (черту) села Конысбай Конысбайского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1808,3 гектар согласно приложению 31 к настоящему совместному постановлению и решению;
Кусепский сельский округ:
32) установить границы (черту) села Азат Кусепского сельского округа Зерендинского района общей площадью 789,8 гектар согласно приложению 32 к настоящему совместному постановлению и решению;
33) установить границы (черту) села Жамбыл Кусепского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1427,6 гектар согласно приложению 33 к настоящему совместному постановлению и решению;
34) установить границы (черту) села Озен Кусепского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1234,9 гектар согласно приложению 34 к настоящему совместному постановлению и решению;
35) установить границы (черту) села Оркен Кусепского сельского округа Зерендинского района общей площадью 2640,9 гектар согласно приложению 35 к настоящему совместному постановлению и решению;

23) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 23-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 392,1 гектар Зеренді ауданы Исаковка ауылдық округінің Ұялы ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Қанай би атындағы ауылдық округі:
24) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 24-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1503,4 гектар Зеренді ауданы Қанай би атындағы ауылдық округінің Жамантұз ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
25) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 25-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1458,1 гектар Зеренді ауданы Қанай би атындағы ауылдық округінің Желтау ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
26) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 26-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2274,8 гектар Зеренді ауданы Қанай би атындағы ауылдық округінің Игілік ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
27) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 27-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2296,1 гектар Зеренді ауданы Қанай би атындағы ауылдық округінің Қарауыл Қанай би ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Қонысбай ауылдық округі:
28) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 28-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1087,1 гектар Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің Васильковка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
29) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 29-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2931,7 гектар Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің Гранитный кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
30) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 30-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 465,7 гектар Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің Доңғылағаш ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
31) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 31-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1808,3 гектар Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің Қонысбай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Күсеп ауылдық округі:
32) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 32-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 789,8 гектар Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округінің Азат ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
33) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 33-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1427,6 гектар Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округінің Жамбыл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
34) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 34-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1234,9 гектар Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округінің Өзен ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
35) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 35-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2640,9 гектар Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округінің Өркен ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;

36) установить границы (черту) села Теректи Кусепского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1111,9 гектар согласно приложению 36 к настоящему совместному постановлению и решению;
Кызылсаянский сельский округ:
37) установить границы (черту) села Биктесин Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района общей площадью 508,9 гектар согласно приложению 37 к настоящему совместному постановлению и решению;
38) установить границы (черту) села Кызылагаш Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района общей площадью 569,1 гектар согласно приложению 38 к настоящему совместному постановлению и решению;
39) установить границы (черту) села Кызылсая Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района общей площадью 2890,3 гектар согласно приложению 39 к настоящему совместному постановлению и решению;
Кызылегизский сельский округ:
40) установить границы (черту) села Карашилик Кызылегизского сельского округа Зерендинского района общей площадью 924,8 гектар согласно приложению 40 к настоящему совместному постановлению и решению;
41) установить границы (черту) села Кызылегис Кызылегизского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1241,3 гектар согласно приложению 41 к настоящему совместному постановлению и решению;
42) установить границы (черту) села Ортагаш Кызылегизского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1344,1 гектар согласно приложению 42 к настоящему совместному постановлению и решению;
сельский округ Малика Габдуллина:
43) установить границы (черту) села Дороговка сельского округа Малика Габдуллина Зерендинского района общей площадью 1629,5 гектар согласно приложению 43 к настоящему совместному постановлению и решению;
44) установить границы (черту) села Койсалган сельского округа Малика Габдуллина Зерендинского района общей площадью 244,6 гектар согласно приложению 44 к настоящему совместному постановлению и решению;
Ортакский сельский округ:
45) установить границы (черту) села Кайынды Ортакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 151,7 гектар согласно приложению 45 к настоящему совместному постановлению и решению;
46) установить границы (черту) села Кызылтан Ортакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1315,7 гектар согласно приложению 46 к настоящему совместному постановлению и решению;
47) установить границы (черту) села Ортак Ортакского сельского округа Зерендинского района общей площадью 2723,0 гектар согласно приложению 47 к настоящему совместному постановлению и решению;
Приреченский сельский округ:

36) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 36-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1111,9 гектар Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округінің Теректі ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Қызылсая ауылдық округі:
37) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 37-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 508,9 гектар Зеренді ауданы Қызылсая ауылдық округінің Биктесін ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
38) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 38-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 569,1 гектар Зеренді ауданы Қызылсая ауылдық округінің Қызылағаш ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
39) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 39-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2890,3 гектар Зеренді ауданы Қызылсая ауылдық округінің Қызылсая ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Қызылегіс ауылдық округі:
40) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 40-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 924,8 гектар Зеренді ауданы Қызылегіс ауылдық округінің Қарашілік ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
41) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 41-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1241,3 гектар Зеренді ауданы Қызылегіс ауылдық округінің Қызылегіс ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
42) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 42-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1344,1 гектар Зеренді ауданы Қызылегіс ауылдық округінің Ортағаш ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі:
43) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 43-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1629,5 гектар Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылдық округінің Дороговка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
44) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 44-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 244,6 гектар Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылдық округінің Қойсалған ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Ортақ ауылдық округі:
45) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 45-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 151,7 гектар Зеренді ауданы Ортақ ауылдық округінің Қайынды ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
46) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 46-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1315,7 гектар Зеренді ауданы Ортақ ауылдық округінің Қызылтан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
47) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 47-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2723,0 гектар Зеренді ауданы Ортақ ауылдық округінің Ортақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Приреченское ауылдық округі:

48) установить границы (черту) села Павловка Приреченского сельского округа Зерендинского района общей площадью 996,6 гектар согласно приложению 48 к настоящему совместному постановлению и решению;
49) установить границы (черту) села Приречное Приреченского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1519,3 гектар согласно приложению 49 к настоящему совместному постановлению и решению;
Садовый сельский округ:
50) установить границы (черту) села Еликти Садового сельского округа Зерендинского района общей площадью 2188,7 гектар согласно приложению 50 к настоящему совместному постановлению и решению;
51) установить границы (черту) села Заречное Садового сельского округа Зерендинского района общей площадью 957,5 гектар согласно приложению 51 к настоящему совместному постановлению и решению;
52) установить границы (черту) села Садовое Садового сельского округа Зерендинского района общей площадью 93,7 гектар согласно приложению 52 к настоящему совместному постановлению и решению;
Сарыозекский сельский округ:
53) установить границы (черту) села Акан Сарыозекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1490,2 гектар согласно приложению 53 к настоящему совместному постановлению и решению;
54) установить границы (черту) села Баратай Сарыозекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 1626,6 гектар согласно приложению 54 к настоящему совместному постановлению и решению;
55) установить границы (черту) села Уголки Сарыозекского сельского округа Зерендинского района общей площадью 641,3 гектар согласно приложению 55 к настоящему совместному постановлению и решению;
сельский округ имени Сакена Сейфуллина:
56) установить границы (черту) поселка Бирлестик сельского округа имени Сакена Сейфуллина Зерендинского района общей площадью 1178,0 гектар согласно приложению 56 к настоящему совместному постановлению и решению;
57) установить границы (черту) села Жанатлек сельского округа имени Сакена Сейфуллина Зерендинского района общей площадью 289,7 гектар согласно приложению 57 к настоящему совместному постановлению и решению;
58) установить границы (черту) села Караозек сельского округа имени Сакена Сейфуллина Зерендинского района общей площадью 1157,4 гектар согласно приложению 58 к настоящему совместному постановлению и решению;
59) установить границы (черту) села Сейфуллино сельского округа имени Сакена Сейфуллина Зерендинского района общей площадью 2583,0 гектар согласно приложению 59 к настоящему совместному постановлению и решению;
Симферопольский сельский округ:

48) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 48-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 996,6 гектар Зеренді ауданы Приреченское ауылдық округінің Павловка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
49) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 49-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1519,3 гектар Зеренді ауданы Приреченское ауылдық округінің Приречное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Садовый ауылдық округі:
50) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 50-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2188,7 гектар Зеренді ауданы Садовый ауылдық округінің Елікті ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
51) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 51-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 957,5 гектар Зеренді ауданы Садовый ауылдық округінің Заречное ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
52) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 52-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 93,7 гектар Зеренді ауданы Садовый ауылдық округінің Садовое ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Сарыөзек ауылдық округі:
53) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 53-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1490,2 гектар Зеренді ауданы Сарыөзек ауылдық округінің Ақан ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
54) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 54-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1626,6 гектар Зеренді ауданы Сарыөзек ауылдық округінің Баратай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
55) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 55-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 641,3 гектар Зеренді ауданы Сарыөзек ауылдық округінің Уголки ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі:
56) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 56-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1178,0 гектар Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округінің Бірлестік кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
57) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 57-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 289,7 гектар Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округінің Жаңатілек ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
58) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 58-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1157,4 гектар Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округінің Қараөзек ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
59) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 59-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2583,0 гектар Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округінің Сейфуллин ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін;
Симферополь ауылдық округі: