О внесении изменения в решение Целиноградского районного маслихата от 22 ноября 2022 года № 194/36-7 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Целиноградского района"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12 мая 2023 года № 35/3-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 мая 2023 года № 8570-03
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:

Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 194/36-7 "Целиноград ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 35/3-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 8570-03 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Целиноградского района" от 22 ноября 2022 года № 194/36-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30695) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. Целиноград аудандық мәслихатының "Целиноград ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 22 қарашадағы № 194/36-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30695 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.