О внесении изменения в постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 16 февраля 2023 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2023 года № 8313
Акимат Айтекебийского района Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2014 года № 168 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4032) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айтекебийского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айтекебийского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айтекебийского района Д. Ермаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Айтекебийская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
от 16 февраля 2023 года № 28
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
от 8 сентября 2014 года № 168
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Айтекебийского района
Наименование сельских округов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
количество
1
Аккольский сельский округ
село Акколь
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Абая, № 1
1
2
Актастинский сельский округ
село Актасты
стенд перед зданием Актастинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Айтеке би, № 15
1
село Толыбай
стенд перед зданием Толыбайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Темирбека Жургенова, № 10
1
3
Аралтогайский сельский округ
село Аралтогай
стенд перед зданием Аралтогайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Жанкожа батыра, № 4
1
село Улгайсын
стенд перед зданием Улгайсынского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Буркитали Сейсекенова, № 14
1
село Милы
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Милинская начальная образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Ыбырай Алтынсарина, № 19
1
село Киякты
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Кыналинская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Алии Молдагуловой, № 12
1
4
Айкенский сельский округ
село Айке
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Айкенская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Д.Конаева, № 15
1
село Теренсай
стенд перед зданием Теренсайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Нурпеиса Байганина, № 2а
1
5
Тумабулакский сельский округ
село Тумабулак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Баскудукская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Бейбитшилик, № 9
1
село Сарыбулак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Мамытская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Шаруашылык, № 14
1
6
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Тынгерлер, № 3
1
7
Жабасакский сельский округ
село Жабасак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жабасакская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица У. Кулумбетова, № 2
1
село Байжанколь
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Байжанкольская начальная образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Абая Кунанбаева, № 15а
1
село Аккум
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккумская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Темирбека Жургенова, № 9
1
8
Кызылжулдызский сельский округ
село Аралтобе
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жакия Сарсенова" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Былшык би, № 28
1
9
Кумкудукский сельский округ
село Кумкудук
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Карашатауская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Байтаза Бисембаева, № 1
1
10
Карабутакский сельский округ
село Карабутак
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени К.Шангытбаева" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Б.Момышулы, № 43
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Г.Шевченко" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица У. Алдабергенова, № 19
1
село Белкопа
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Белкопинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Жолай Жусип, № 8а
1
село Жаруткел
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жароткельская основная средняя образовательпая школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Алии Молдагуловой, № 7
1
село Енбекту
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Енбектуская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Нурмана Алдекешова, № 3
1
11
сельский округ Темирбека Жургенова
село Темирбека Жургенова
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа им. М.Жумабаева" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Темирбека Жургенова, № 66
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Айтекебийская районная централизованная библиотечная система" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Ардагер, № 9Б
1
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Жургенова" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица К. Айтазина, № 16а
1
стенд перед зданием Айтекебийского участка электрических сетей товарищества с ограниченной ответственностью "Энергосистема", расположенного по адресу: улица Абылай хана 26
1
село Талдысай
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Талдысайская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица М.Сарбасова, № 34
1
12
Кайрактинский сельский округ
село Талдык
"Талдыкская основная средняя образовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Нурмана Алдекешова, № 1
1
13
Саратский сельский округ
село Сарат
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Саратская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Т.Жургенова, № 2
1
14
Сулукольский сельский округ
село Сулуколь
стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сулукольская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айтекебийского района Управления образования Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Д.А.Конаева, № 16
1
15
Ушкаттинский сельский округ
село Ушкатты
стенд перед зданием Ушкаттинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Айтекебийский районный дом культуры "Целинник" государственного учреждения "Айтекебийский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области", расположенного по адресу: улица Желтоксан, № 2
1

"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 ақпанда № 8313 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 168 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Әйтеке би ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Ермаганбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Әйтеке би аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 16 ақпандағы
№ 28 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 168 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін арналған орындар
Ауылдық округтердің атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
саны
1
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы
Абай көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
2
Ақтасты ауылдық округі
Ақтасты ауылы
Әйтеке би көшесі, № 15 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ақтасты ауылдық клубыныңның ғимараты алдындағы стенд
1
Толыбай ауылы
Темірбек Жүргенов көшесі, № 10 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Толыбай ауылдық клубыныңның ғимараты алдындағы стенд
1
3
Аралтоғай ауылдық округі
Аралтоғай ауылы
Жанқожа батыр көшесі, № 4 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Аралтоғай ауылдық клубыныңның ғимараты алдындағы стенд
1
Ұлғайсын ауылы
Бүркітәлі Сейсекенов көшесі, № 14 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ұлғайсын ауылдық клубының ғимараты алдындағы стенд
1
Милы ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Милы бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Қияқты ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі, № 12 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қыналы негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
4
Әйке ауылдық округі
Әйке ауылы
Д.Қонаев көшесі, № 15 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әйке жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Тереңсай ауылы
Нұрпейіс Байғанин көшесі, № 2а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Тереңсай ауылдық клубының ғимараты алдындағы стенд
1
5
Тұмабұлақ ауылдық округі
Тұмабұлақ ауылы
Бейбітшілік көшесі, № 9 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Басқұдық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Сарыбұлақ ауылы
Шаруашылық көшесі, № 14 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мамыт негізгі орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
6
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы
Тыңгерлер көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
7
Жабасақ ауылдық округі
Жабасақ ауылы
Ұ.Құлымбетов көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жабасақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Байжанкөл ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, № 15а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байжанкөл бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Аққұм ауылы
Темірбек Жүргенов көшесі, № 9 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққұм негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
8
Қызылжұлдыз ауылдық округі
Аралтөбе ауылы
Былшық би көшесі, № 28 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жақия Сәрсенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
9
Құмқұдық ауылдық округі
Құмқұдық ауылы
Байтаза Бисембаев көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарашатау жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
10
Қарабұтақ ауылдық округі
Қарабұтақ ауылы
Б.Момышұлы көшесі № 43 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ.Шаңғытбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Ө.Алдабергенов көшесі, № 19 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Г.Шевченко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Белқопа ауылы
Жолай Жүсіп көшесі, № 8а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белқопа жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Жарөткел ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі, № 7 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарөткел негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Еңбекту ауылы
Нұрман Әлдекешов көшесі, № 3 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекту жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
11
Темірбек Жүргенов ауылдық округі
Темірбек Жүргенов ауылы
Темірбек Жүргенов көшесі, № 66 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Жұмабаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Ардагер көшесі, № 9Б мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әйтеке би аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Қ.Айтазин көшесі, № 16а мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Жүргенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Абылай хан көшесі, № 26 мекенжайында орналасқан "Энергосистема" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Әйтеке би электр желілері учаскесінің ғимараты алдындағы стенд
1
Талдысай ауылы
М.Сарбасов көшесі, № 34 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдысай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
12
Қайрақты ауылдық округі
Талдық ауылы
Нұрман Әлдекешов көшесі, № 1 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдық негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
13
Сарат ауылдық округі
Сарат ауылы
Т.Жүргенов көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарат жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
14
Сұлукөл ауылдық округі
Сұлукөл ауылы
Д.Қонаев көшесі, № 16 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Әйтеке би ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұлукөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенд
1
15
Үшқатты ауылдық округі
Үшқатты
Желтоқсан көшесі, № 2 мекенжайында орналасқан "Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Әйтеке би аудандық "Целинник" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Үшқатты ауылдық клубының ғимараты алдындағы стенд
1