О признании утратившими силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2023 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 сентября 2023 года № 8401
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байганинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 14 сентября 2023
года № 56
Перечень некоторых решений Байганинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Байганинском районе" от 19 февраля 2014 года № 108 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3805);
2. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Байганинском районе" от 19 февраля 2014 года № 108" от 22 декабря 2021 года № 95.

Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 56 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қыркүйекте № 8401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәcлихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
14 қыркүйектегі № 56 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 ақпандағы № 108 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3805 болып тіркелген) шешімі;
2. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының ""Байғанин ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 ақпандағы № 108 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 95 шешімі.