О признании утратившими силу некоторых решений Мартукского районного маслихата
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2023 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2023 года № 8430
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Мартукского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества по Мартукскому району" от 17 февраля 2014 года № 111 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3819);
2) "О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 17 февраля 2014 года № 111 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества по Мартукскому району" от 23 декабря 2021 года № 85.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев

Мәртөк аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 53 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қарашада № 8430 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының келесі:
1) "Мәртөк ауданы бойынша жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 17 ақпандағы № 111 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3819 болып тіркелген);
2) "Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 111 "Мәртөк ауданы бойынша бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 85 шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Көлкебаев