О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 мая 2020 года № 435 "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в городах Кандыагаш, Эмба, Жем и сельских населенных пунктах Мугалжарского района"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27 октября 2023 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 ноября 2023 года № 8421
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 мая 2020 года № 435 "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в городах Кандыагаш, Эмба, Жем и сельских населенных пунктах Мугалжарского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7134) следующие изменения и дополнения:
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложениями 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
Б. Кадралин
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихатаот 27 октября 2023
года № 101
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года №
435
Проект (схема) зонирования земель города Кандыагаш
Приложение 2 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 2 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 22 мая 2020 года №
435
Поправочные коэффициенты к базовымставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон города Кандыагаш
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 мамырдағы № 435 "Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) және бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 101 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 қарашада № 8421 болып тіркелді
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 мамырдағы № 435 "Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) және бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7134 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
1 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
1 қосымша
Қандыағаш қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
2 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
2 қосымша
Қандыағаш қаласының бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
кадастрлық тоқсан
аймақ-тың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффициенттері

001, 002, 003
ІV
земли резерва города Эмба
1,0
004
ІІІ
земли железной и автомобильной дороги, под линиями электропередач
1,5
V
пастбищные земли
1,5
Приложение 5 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 5 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель города Жем
Приложение 6 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 6 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Поправочные коэффициенты к базовымставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон города Жем
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты
037
І
улицы Сағадат Нұрмағанбетов, Мира, Жастар, Бейбітшілік, Тауелсіздік, Казыбек Би, Жерұйық, Юрий Гагарина, Шыганак Берсиева, Нурпеис Байганина
2,0
ІІ
земли бывшего военного городка (казармы, госпиталь, складские помещения)
1,5
ІІІ
земли промзон
1,0
ІV
пастбищные земли
1,5
Приложение 7 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 7 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Аккемерского сельского округа
Приложение 8 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 8 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Енбекского сельского округа
Приложение 9 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 9 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Журынского сельского округа
Приложение 10 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 10 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Батпаккольского сельского округа
Приложение 11 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 11 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель села Мугалжар
Приложение 12 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Приложение 12 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 22 мая 2020 года
№ 435
Проект (схема) зонирования земель Талдысайского сельского округа
Приложение 13 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Ащысайского сельского округа
Приложение 14 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Егиндибулакского сельского округа
Приложение 15 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель сельского округа имени К.Жубанова
Приложение 16 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Кумсайского сельского округа
Приложение 17 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Кумжарганского сельского округа
Приложение 18 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Проект (схема) зонирования земель Кайындинского сельского округа
Приложение 19 к решению
Мугалжарского районнного
маслихата от 27 октября 2023
года № 101
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и границы оценочных зон в сельских населенных пунктах Мугалжарского района
порядковый номер
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
поправочные коэффициенты
Батпаккольский сельский округ
1

001,002, 003
ІV
Ембі қаласының резервтегі жерлері
1,0
004
ІІІ
темір және автомобиль жолдары, электр тарату жүйелері астындағы жерлер
1,5
V
жайылым жерлері
1,5
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
5 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
5 қосымша
Жем қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
6 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
6 қосымша
Жем қаласының бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
кадастрлық тоқсан
аймақ-тың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффициенттері
037
І
Сағадат Нұрмағанбетов, Мир, Жастар, Бейбітшілік, Тәуелсіздік, Қазыбек Би, Жерұйық, Юрий Гагарин, Шығанақ Берсиев, Нұрпейіс Байғанин көшелері
2,0
ІІ
бұрынғы әскери қалашық жерлері (казарма, госпиталь, қойма ғимараттары)
1,5
ІІІ
өнеркәсіп жерлері
1,0
ІV
жайылым жерлері
1,5
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
7 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
7 қосымша
Ақкемер ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
8 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
8 қосымша
Еңбек ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
9 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
9 қосымша
Жұрын ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
10 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
10 қосымша
Батпақкөл ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
11 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
11 қосымша
Мұғалжар ауылының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
12 қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 мамырдағы № 435 шешіміне
12 қосымша
Талдысай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
13 қосымша
Ащысай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
14 қосымша
Егіндібұлақ ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
15 қосымша
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
16 қосымша
Құмсай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
17 қосымша
Құмжарған ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
18 қосымша
Қайыңды ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схема)
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 қазандағы № 101 шешіміне
19 қосымша
Мұғалжар ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
реттік нөмірі
кадастрлық тоқсан
аймақ-тың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффициенттері
Батпақкөл ауылдық округі
1