О признании утратившим силу решения Мугалжарского районного маслихата от 14 апреля 2023 года № 10 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мугалжарскому району"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27 октября 2023 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 ноября 2023 года № 8422
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата от 14 апреля 2023 года № 10 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Мугалжарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8327).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
Б. Кадралин

"Мұғалжар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 102 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 қарашада № 8422 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мұғалжар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 10 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8327 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин