О внесении изменений в решение акима Уилского района от 28 июня 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района"
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 14 августа 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2023 года № 8392
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Уилского района "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района" от 28 июня 2021 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23251) следующие изменения:
В приложении к указанному решению:
1) избирательные участки № 389, 390, 391, 392, 568, 394, 396, 408, 409 изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 389
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Көкжар 68, здание государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Құрманғазин Бейсұлла 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 65/2; улица Шернияз Жарылғасұлы, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 85, 87; улица Көкжар 31, 32А, 38, 39, 40, 41, 44,45, 48, 53, 54, 55, 57, 64; улица Қойшығұлов Ахметжан 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30; улица Дәуленов Сәлкен 1, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 16, 17, 19, 20, 22, 25, 27, 29, 33; улица Екібаев Амантұрлы 38, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 52; улицы Берсиев Шығанақ, Жолмырзаев Байсалбай".
"Избирательный участок № 390
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Құрманов Исламғали 86, здание коммунального государственного учреждения "Уилская казахская средняя школа имени Ж.Жусибалиева" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Құрманов Исламғали 25, 27, 31, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 62/3, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 71, 73, 74,75, 76, 78А, 80, 82, 84/1, 84/2, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4; улица Қойшығұлов Ахметжан 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47/1, 47/2, 50/1, 50/2; улица Аманкелді Иманов 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28; улица Дәуленов Сәлкен 24/1, 24/2, 26, 35, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2; улица Ержанов Қуаныш 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; улица Еркінов Шүкір 1, 2А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 9А, 9Б, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13А, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2".
"Избирательный участок № 391
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Шернияз Жарылғасұлы 36, здание центра культуры и отдыха Шугыла государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".

Ойыл ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 тамыздағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 тамызда № 8392 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданы әкімінің "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 23251 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1) № 389, 390, 391, 392, 568, 394, 396, 408, 409 сайлау учаскелері келесі редакцияда жазылсын:
"№ 389 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Көкжар көшесі 68, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Құрманғазин Бейсұлла көшесі 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 65/2; Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 65, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 85, 87; Көкжар көшесі 31, 32А, 38, 39,40,41, 44,45, 48, 53,54,55, 57, 64; Қойшығұлов Ахметжан көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30; Дәуленов Сәлкен көшесі 1, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 16, 17, 19, 20, 22, 25, 27, 29, 33; Екібаев Амантұрлы көшесі 38, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 52; Берсиев Шығанақ, Жолмырзаев Байсалбай көшелері".
"№ 390 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Құрманов Исламғали көшесі 86, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Жүсібалиев атындағы Ойыл қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Құрманов Исламғали көшесі 25, 27, 31, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 62/3, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 71, 73, 74,75, 76, 78А, 80, 82, 84/1, 84/2, 88/1, 88/2, 88/3, 88/4, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4; Қойшығұлов Ахметжан көшесі 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47/1, 47/2, 50/1, 50/2; Аманкелді Иманов көшесі 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Дәуленов Сәлкен көшесі 24/1, 24/2, 26, 35, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2; Ержанов Қуаныш көшесі 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; Еркінов Шүкір көшесі 1, 2А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 9А, 9Б, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13А, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2".
"№ 391 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Шернияз Жарылғасұлы көшесі 36, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Шұғыла мәдениет және демалыс орталығының ғимараты.

Границы избирательного участка: село Уил: улица Шернияз Жарылғасұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64; улица Құрманғазин Бейсұлла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Көкжар 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29,30; улица Құрманов Исламғали 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15; 16, 17, 18, 19, 23, 24; улица Екібаев Амантұрлы 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32; улицы Масатов Сауытбай, Қарақұлов Ишанбай, Оноприенко Николай, Дүсіпов Үмбет, Төлебаев Мұса, Қлипанов Отар".
"Избирательный участок № 392
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Аманкелді Иманов 2, здание коммунального государственного учреждения "Уилская казахская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Уил: улица Шернияз Жарылғасұлы: 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 105Б, 106, 107, 107Б, 108, 109, 110, 111, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125А, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135, 137, 139,145, 147; улица Көкжар 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 124, 125, 126; улица Абай Құнанбаев 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19; улица Аманкелді Иманов 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7, 9; улица Ержанов Қуаныш 1, 2, 3, 5, 7, 9; улицы Бақаев Бауетдин, Тапалова Нұрсұлу, Медетбаев Дауылбай, Байғанин Нұрпейіс, Молдағұлова Алия".
"Избирательный участок № 568
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Уил улица Алтынсарин Ыбырай 19, здание физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения "Уилская детско-юношеская спортивная школа" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Шернияз Жарылғасұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64; Құрманғазин Бейсұлла көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Көкжар көшесі 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29,30; Құрманов Исламғали көшесі 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15; 16, 17, 18, 19, 23, 24; Екібаев Амантұрлы көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32; Масатов Сауытбай, Қарақұлов Ишанбай, Оноприенко Николай, Дүсіпов Үмбет, Төлебаев Мұса, Қлипанов Отар көшелері".
"№ 392 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Аманкелді Иманов көшесі 2, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Шернияз Жарылғасұлы көшесі 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 105Б, 106, 107, 107Б, 108, 109, 110, 111, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 116, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125А, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135, 137, 139,145, 147; Көкжар көшесі 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 124, 125, 126; Абай Құнанбаев көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19; Аманкелді Иманов көшесі 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7, 9; Ержанов Қуаныш көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9; Бақаев Бауетдин, Тапалова Нұрсұлу, Медетбаев Дауылбай, Байғанин Нұрпейіс, Молдағұлова Алия көшелері".
"№ 568 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Ойыл ауылы Алтынсарин Ыбырай көшесі 19, "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру және сауықтыру кешенінің ғимараты.

Границы избирательного участка: село Уил: улица Құрманов Исламғали 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2, 81, 81А, 83, 85, 87, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Абай Құнанбаев 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 31; улица Еркінов Шүкір 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 19/1, 19/2, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улицы Алтынсарин Ыбырай, Сатпаев Қаныш, Әл-Фараби, Асанқайғы жырау, Желтоқсан, Тәуелсіздік, Қаңтарбаев Тұрғали, Құрманғазы Сағырбаев, Халел Досмухамедұлы, Рәбиға Сыздық".
"Избирательный участок № 394
Местонахождение избирательного участка: Уилский сельский округ село Каракемер улица Достық 3, здание Каракемерского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Каракемер: улицы Беибитшилик, Ардагерлер, Достык, Ынтымактастык; зимовка Доброво; зимовка Еңсеген; зимовка Тайлақбай".
"Избирательный участок № 396
Местонахождение избирательного участка: сельский округ имени Ш.Берсиева село Кумжарган улица Республика 23, здание Кумжарганского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Кумжарган: улицы Дінмұхамед Қонаев, К.Ержанов, Бекет ата, Астана".
"Избирательный участок № 408
Местонахождение избирательного участка: Саралжинский сельский округ село Саралжын улица Бейбитшилик, 15, здание Саралжинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Саралжын: улицы А.Дербисалин, Алаш, Ботагоз-2, Актобе, Казакстан, И.Курманов, Көктал, К.Шоланов, Таубатыр, Бейбитшилик, С.Керимбаева; село Конырат: улицы Конырат, Ойыл".
"Избирательный участок № 409
Местонахождение избирательного участка: Саралжинский сельский округ село Шикудык улица Қайрат Рысқұлбеков 18, здание Шикудыкского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Шикудык: улицы Теректи, Қайрат Рысқұлбеков".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойыл ауылы: Құрманов Исламғали көшесі 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2, 81, 81А, 83, 85, 87, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Абай Құнанбаев көшесі 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 31; Еркінов Шүкір көшесі 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 19/1, 19/2, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Алтынсарин Ыбырай, Сатпаев Қаныш, Әл-Фараби, Асанқайғы жырау, Желтоқсан, Тәуелсіздік, Қаңтарбаев Тұрғали, Құрманғазы Сағырбаев, Халел Досмухамедұлы, Рәбиға Сыздық көшелері".
"№ 394 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ойыл ауылдық округі Қаракемер ауылы Достық көшесі 3, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қаракемер ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаракемер ауылы: Бейбітшілік, Ардагерлер, Достық, Ынтымақтастық көшелері; Доброво қыстағы; Еңсеген қыстағы; Тайлақбай қыстағы".
"№ 396 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ш.Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы Республика көшесі 23, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Құмжарған ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Құмжарған ауылы: Дінмұхамед Қонаев, Қ.Ержанов, Бекет ата, Астана көшелері".
"№408 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Саралжын ауылдық округі Саралжын ауылы Бейбітшілік көшесі 15, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Саралжын ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Саралжын ауылы: Ә.Дербісәлин, Алаш, Ботагөз-2, Ақтөбе, Қазақстан, И.Құрманов, Көктал, Қ.Шоланов, Таубатыр, Бейбітшілік, С.Керімбаева көшелері; Коңырат ауылы: Қоңырат, Ойыл көшелері".
"№ 409 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Саралжын ауылдық округі Шиқұдық ауылы Қайрат Рысқұлбеков көшесі 18, "Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Шиқұдық ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шиқұдық ауылы: Теректі, Қайрат Рысқұлбеков көшелері".

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Уилская районная территориальная
избирательная комиссия Актюбинской области
Республики Казахстан

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ақтөбе облысы
Ойыл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясы