О переименовании улицы села Саралжын Саралжинского сельского округа Уилского района
Решение акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 13 июня 2023 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 июня 2023 года № 8363
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Саралжын и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 7 декабря 2022 года за № 4, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Кенес села Саралжын Саралжинского сельского округа Уилского района на улицу Көктал.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Саралжинского
сельского округа
М. Тажигалиев

Ойыл ауданының Саралжын ауылдық округінің Саралжын ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 маусымдағы № 28 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 маусымда № 8363 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37- баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Саралжын ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 4 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданының Саралжын ауылдық округінің Саралжын ауылының Кеңес көшесі Көктал көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саралжын ауылдық
округінің әкімі
М. Тажигалиев