О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 24 апреля 2023 года № 11 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Шалкарскому району"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 27 октября 2023 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 октября 2023 года № 8420
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Шалкарскому району" от 24 апреля 2023 года № 11 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8337).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 11 "Шалқар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 113 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 қазанда № 8420 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "Шалқар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8337 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев