Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Алматинской области на 2023 год
Постановление акимата Алматинской области от 11 мая 2023 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 мая 2023 года № 5998-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 мамырдағы № 151 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 12 мамырда № 5998-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян по Алматинской области на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бекітілсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опуликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 11 мая 2023 года № 151
Объем бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год
Вид бюджета
Всего требуется денежных средств на субсидирование развития семеноводства (тысяч тенге)
в том числе (тысяч тенге)
оригинальные семена
элитные семена
семена первой репродукции
семена гибридов первого поколения
Местный
616 975,0
5 594,5
30 996,4
50 907,9
529 476,2
Всего
616 975,0
5 594,5
30 996,4
50 907,9
529 476,2

2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 мамырдағы № 151 қаулысына қосымша
2023 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі
Бюджет түрі
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға қажет етілетін ақшалай қаражат барлығы (мың теңге)
оның ішінде (мың теңге)
бірегей тұқымдар
элиталық тұқымдар
бірінші репродукция тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
Жергілікті
616 975,0
5 594,5
30 996,4
50 907,9
529 476,2
Барлығы
616 975,0
5 594,5
30 996,4
50 907,9
529 476,2