О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 24 декабря 2015 года № 560 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 24 октября 2023 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 октября 2023 года № 6045-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 24 декабря 2015 года № 560 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3682).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев

Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 560 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 369 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қазанда № 6045-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Алматы облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3682 болып тіркелген) № 560 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев