О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 16 сентября 2016 года № 473 "Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления"
Постановление акимата Алматинской области от 24 октября 2023 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 октября 2023 года № 6046-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 16 сентября 2016 года № 473 "Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3981).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев

Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" № 473 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 368 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қазанда № 6046-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3981 болып тіркелген) № 473 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев