О признании утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 31-163 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жамбылского районного маслихата"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 мая 2023 года № 2-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2023 года № 5995-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жамбылского районного маслихата" от 15 марта 2018 года № 31-163 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 120256).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского районного маслихата А.Сабирова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Амиргалиев

"Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 31-163 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-13 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 11 мамырда № 5995-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 31-163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120256 болып тіркелген) Жамбыл аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы А.Сабировқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін оның күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев