О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 26-29 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Енбекшиказахского районного маслихата"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2023 года № VIII-3-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2023 года № 6001-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 26-29 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Енбекшиказахского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 120186).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Сатыбалдиева Беглана Билибайұлы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26-29 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № VIII-3-10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 17 мамырда № 6001-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26-29 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120186 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Сатыбалдиев Беглан Билибайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының төрағасы Б. Ахметов