О признании утратившим силу решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 29 марта 2018 года № 25-123 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Илийского районного маслихата"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 16 мая 2023 года № 4-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 мая 2023 года № 5999-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата Алматинской области "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Илийского районного маслихата" от 29 марта 2018 года № 25-123 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 120281).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Илийского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Илийского районного маслихата Р. Абилова

Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 25-123 "Іле аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 4-14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 17 мамырда № 5999-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының "Іле аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 25-123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120281 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының төрағасы Р. Абилова