О присвоении наименований новым улицам в селе Кокозек Елтайского сельского округа
Решение акима Елтайского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 24 мая 2023 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2023 года № 6010-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кокозек Елтайского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 ноября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам в селе Кокозек следующие наименования:
1) расположенные на северо-западе села Кокозек первой улице – "Ақжар", второй улице – "Ақжүніс", третьей улице – "Ақмоншақ", четвертой улице – "Ақсарай", пятой улице – "Ақсу", шестой улице – "Жоламан", седьмой улице – "Майбұлақ", восьмой улице – "Алматы", девятой улице – "Құмбел", десятой улице – "Көкбастау", одиннадцатой улице – "Сауран", двенадцатой улице – "Алаш", тринадцатой улице – "Алтай", четырнадцатой улице – "Толағай", пятнадцатой улице – "Ақмешіт", шестьнадцатой улице – "Тасбөгет", семьнадцатой улице – "Нұрлы", восемьнадцатой улице – "Қызғалдақ";
2) расположенные на юго-востоке села Кокозек первой улице – "Несібелі", второй улице – "Медеу", третьей улице – "Отырар", четвертой улице – "Талас", пятой улице – "Самал", шестой улице – "Тобыл", седьмой улице – "Арасан", восьмой улице – "Белкөл".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Касымбекқызы

Елтай ауылдық округінің Көкөзек ауылының жаңа көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 24 мамырдағы № 128 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 30 мамырда № 6010-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Елтай ауылдық округінің Көкөзек ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 24 қарашасындағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІ:
1. Көкөзек ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Көкөзек ауылының солтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге – "Ақжар", екінші көшеге – "Ақжүніс", үшінші көшеге – "Ақмоншақ", төртінші көшеге – "Ақсарай", бесінші көшеге – "Ақсу", алтыншы көшеге – "Жоламан", жетінші көшеге – "Майбұлақ", сегізінші көшеге – "Алматы", тоғызыншы көшеге – "Құмбел", оныншы көшеге – "Көкбастау", он бірінші көшеге – "Сауран", он екінші көшеге – "Алаш", он үшінші көшеге – "Алтай", он төртінші көшеге – "Толағай", он бесінші көшеге – "Ақмешіт", он алтыншы көшеге – "Тасбөгет", он жетінші көшеге – "Нұрлы", он сегізінші көшеге – "Қызғалдақ";
2) Көкөзек ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан бірінші көшеге – "Несібелі", екінші көшеге – "Медеу", үшінші көшеге – "Отырар", төртінші көшеге – "Талас", бесінші көшеге – "Самал", алтыншы көшеге – "Тобыл", жетінші көшеге – "Арасан", сегізінші көшеге – "Белкөл".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Касымбекқызы