О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 6 июня 2023 года № 1329. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 13 июня 2023 года № 180-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шымкента:
1) постановление акимата города Шымкент от 2 сентября 2019 года № 689 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 57);
2) постановление акимата города Шымкент от 21 декабря 2020 года № 801 "О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 2 сентября 2019 года № 689 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 144).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов

Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 1329 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 маусымда № 180-17 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Шымкент қаласындағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 689 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 57 нөмірімен тіркелген);
2) "Шымкент қаласындағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 689 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 801 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 144 нөмірімен тіркелген).
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов