О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 3 июля 2023 года № 5/53-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 4 июля 2023 года № 189-17
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" от 11 декабря 2019 года №58/506–6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 76) следующие изменения:
в заголовок указанного решения на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) пункта1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:";
в пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2023 жылғы 3 шілдедегі № 5/53-VIII шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 189-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы";
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение к решению
маслихата города Шымкент

2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаменте мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының