О признании утратившим силу решение маслихата области Абай от 18 ноября 2022 года № 10/53-VII "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений на территории области Абай и Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов области Абай"
Решение маслихата области Абай от 15 ноября 2023 года № 9/66-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 29 ноября 2023 года № 164-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата области Абай "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений на территории области Абай и Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов области Абай" от 18 ноября 2022 года № 10/53-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30923).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов

Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/53-VII "Абай облысының аумағында жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Абай облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 9/66-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қарашада № 164-18 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының "Абай облысының аумағында жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Абай облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/53-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30923 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов