О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 38/210-V "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 31 марта 2014 года № 28/150–V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Семей области Абай от 9 ноября 2023 года № 12/70-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 16 ноября 2023 года № 145-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года №38/210-V "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 31 марта 2014 года № 28/150–V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3863).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Р. Сабитов

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/210-V "Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 9 қарашадағы № 12/70-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 145-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/210-V "Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3863 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Р. Сабитов