Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Курчатов
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 4 мая 2023 года № 3/23-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 11 мая 2023 года № 69-18. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата области Абай от 30 ноября 2023 года № 12/71-VIII.
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата области Абай от 30.11.2023 № 12/71-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в городе Курчатов в местах размещения туристов на 2023 год - 5 (пять) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Курчатовского городского маслихата
Г. Хусайнова

Курчатов қаласында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 3/23-VII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 69-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 12/71-VIII шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 30.11.2023 № 12/71-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қаласында туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері 2023 жылы болу құнының 5 (бес) пайызы болып бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының төрайымы
Г. Хусайнова