О внесении дополнений в постановление акимата города Курчатов от 30 мая 2019 года № 32 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Курчатов области Абай"
Постановление акимата города Курчатов области Абай от 27 декабря 2023 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 11 января 2024 года № 208-18.
Акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Курчатов "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Курчатов области Абай" от 30 мая 2019 года № 32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5992) следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить строками, следующего содержания порядковыми номерами 9, 10, 11, 12:
"
9.
Площадка у здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Курчатовская городская больница" управления здравоохранения области Абай
улица Курчатова, 9
10.
Около автобусной остановки, напротив жилого дома по ул. Олимпийская, 20
улица Олимпийская, 20
11.
Около административного здания филиала АО "ҚТЖ-Грузовые перевозки" -"Семейское отделение ГП"
улица Железнодорожная, 1
12.
Возле автобусной остановки, напротив жилого дома по улице Көктем, 2
улица Көктем, 2
"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Кошкарбаева Н.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов области Абай
Б. Абдралиев
Согласовано:
Территориальная избирательная комиссия
города Курчатов области Абай

Курчатов қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32 "Абай облысы Курчатов қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 84 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қаңтарда № 208-18 болып тіркелді.
Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай облысы Курчатов қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Курчатов қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 болып тіркелген) толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы:
келесі мазмұндағы, реттік нөмірлері 9, 10, 11, 12 – жолдармен толықтырлсын:
"
9.
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Курчатов қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы алаңы
Курчатова көшесі, 9
10.
Автобус аялдамасының жанында, Олимпия көшесі, 20 тұрғын үйге қарама-қарсы
Олимпийская көшесі, 20
11.
"ҚТЖ-жүк тасымалдау" - "ЖТ Семей бөлімшесі" АҚ бөлімшесінің әкімшілік ғимаратының жанында
Железнодорожная көшесі, 1
12.
Автобус аялдамасының қасында, Көктем көшесі, 2 тұрғын үйге қарама-қарсы
Көктем көшесі, 2
"
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Н. Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы Курчатов қаласының әкімі
Б. Абдралиев
Келісілді:
Абай облысы Курчатов қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы