О внесении изменении в постановление акимата Абайского района от 29 августа 2019 года №129 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району"
Постановление акимата Абайского района области Абай от 2 февраля 2023 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 февраля 2023 года № 18-18.
Акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 29 августа 2019 года № 129 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6138) следующее изменений:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Абдыкаримов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Абайской районной
территориальной избирательной комиссии
области Абай
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от 2 февраля 2023 года
№ 17
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по Абайскому району
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
Караульский сельский округ
Площадь "Абая", щит перед зданием магазина "Айсулу", улица Мухаметканова 30.
Щит возле здания коммунального государственного казенного предприятия ясли сад "Балдаурен", улица Шакарима 32.
Щит возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районная центральная больница", улица Кокбая 1.
2
Кенгирбай бийский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Сундетбая 22 А.
Щит возле здания магазина "Сәт", улица Абая 15/2.
3
Кокбайский сельский округ
Щит возле здания сельского дома культуры, улица Шакарима 3.
Щит возле детской площадки, улица Шакарима 42 Б.
4
Кундыздинский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Актанберди 5.
Щит возле "парка Жастар", улица Ш.Абенова 18.
5
Архатский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица З.Белибаева 2.
Щит возле детского парка, улица З.Белибаева 12 А.
6
Архатский сельский округ
Населенный пункт Орда, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мамая", улица К.Мырзабекова 44.
7
Каскабулакский сельский округ
Щит возле здания сельского дома культуры, улица М.Ауезова 1.
Щит возле здания аппарата акима Каскабулакского сельского округа, улица М.Ауезова 5/2.
8
Саржалский сельский округ
Щит возле здания сельского дома культуры, улица К.Кайырханова 13.
Щит возле здания врачебной амбулатории, улица Ы.Матаева 13.
9
Токтамысский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Абая 10.
Щит возле здания медицинского пункта, улица Ш.Азимбаева 14
10
Медеуский сельский округ
Щит возле здания сельского клуба, улица Турагул Абайулы 14.
Щит возле "парка Жастар", улица Е.Адильбаева 15.

Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы №129 "Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 17 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 ақпанда № 18-18 болып тіркелді.
Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 129 "Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6138 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Н. Абдыкаримов
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай облысы Абай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
2023 жылғы 2 ақпандағы № 17
Абай ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Абай ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
№ р/с
Елді-мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындар
1
Қарауыл ауылдық округі
"Абай" алаңы, "Айсұлу" дүкені ғимаратының алдындағы қалқан, Мұхаметқанов көшесі 30.
"Балдәурен" ясли бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы қалқан, Шәкәрім көшесі 32.
"Аудандық орталық емхана" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы қалқан, Көкбай көшесі 1.
2
Кеңгірбай би ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Сүндетбай көшесі 22 А.
"Сәт" дүкені ғимаратының жанындағы қалқан, Абай көшесі 15/2.
3
Көкбай ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы қалқан, Шәкәрім көшесі 3.
Балалар ойыны аланының жанындағы қалқан, Шәкәрім көшесі 42 Б.
4
Құндызды ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Актамберді көшесі 5.
"Жастар саябағы" жанындағы қалқан, Ш.Әбенов көшесі 18.
5
Архат ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, З.Белібаев көшесі 2.
Балалар алаңы жанындағы қалқан, З.Белібаев көшесі 12 А.
6
Архат ауылдық округі
Орда елді мекені, "Мамай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы қалқан, Қ.Мырзабекова көшесі 44.
7
Қасқабұлақ ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы қалқан, М.Әуезов көшесі 1.
Қасқабұлақ ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының жанындағы қалқан, М.Әуезов көшесі 5/2.
8
Саржал ауылдық округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанындағы қалқан, Қ.Қайырханов көшесі 13.
Дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы қалқан, Ы.Матаев көшесі 13.
9
Тоқтамыс ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Абай көшесі 10.
Медициналық пункті ғимаратының жанындағы қалқан, Ш.Әзімбаев көшесі 14.
10
Медеу ауылдық округі
Ауылдық клуб ғимаратының жанындағы қалқан, Тұрағұл Абайұлы көшесі 14.
"Жастар саябағы" жанындағы қалқан, Е.Әділбаев көшесі 15.