О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 23/5-VI "Об утверждений методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2023 года № 2/10-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 11 мая 2023 года № 70-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 23/5-VI "Об утверждений методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-148).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы

"Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 23/5-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2/10-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 70-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 23/5-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-148 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы