Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 16 января 2023 года № 21/428-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 18 января 2023 года № 4. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 20 сентября 2024 года № 15/289-VIII
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 20.09.2024 № 15/289-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Аягозского районного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.

Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 21/428-VII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қаңтарда № 4 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 15/289-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 20.09.2024 № 15/289-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аягозского районного маслихата
К. Досиханов
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 16 января 2023 года
№ 21/428-VII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения
благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы
К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 қаңтардағы
№ 21/428-VII
1 қосымша
Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1 м2 общей площади
0,38
30.
Юридические, организующие массовые мероприятия на территории города, парковые отходы
1000 участников
0,18
31.
Садоводческие кооперативы
1 участок
2,50
Приложение 2 к решению
Аягозского районного маслихата
от 16 января 2023 года
№ 21/428-VII
Перечень утративших силу некоторых решений Аягозского районного маслихата
1. Решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району" от 9 февраля 2018 года №19/136-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5491);

Жалпы алаңы 1 м2
0,38
30
Қаланың аумағында жаппай іс-шаралар ұйымдастыратын заңды ұйымдар, саябақ қалдықтары
1000 қатысушы
0,18
31
Бау-бақша кооперативтері
1 учаске
2,50
Аягөз аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 қаңтардағы
№ 21/428-VII шешіміне
2 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 9 ақпандағы №19/136-VI (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5491 болып тіркелген) шешімі;

2. Решение Аягозского районного маслихата "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года №19/136-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району" от 14 мая 2019 года № 37/252-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5944);
3. Решение Аягозского районного маслихата "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 9 февраля 2018 года №19/136-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району" от 27 июня 2019 года №39/262-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6072).

2. Аягөз аудандық мәслихатының "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/136-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 14 мамырдағы № 37/252-VI (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5944 болып тіркелген) шешімі;
3. Аягөз аудандық мәслихатының "Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 9 ақпандағы №19/136-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 27 маусымдағы №39/262-VI (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6072 болып тіркелген) шешімі.