О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 16 августа 2023 года № 5/88-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 28 августа 2023 года № 110-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Аягозского района" от 06 августа 2014 года №28/196-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3478).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин

Аягөз аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 5/88-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 тамызда № 110-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аягөз ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы №28/196-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3478 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин