О признании утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 16 апреля 2021 года № 366 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования"
Постановление акимата Аягозского района области Абай от 21 ноября 2023 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 ноября 2023 года № 159-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" от 16 апреля 2021 года № 366 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8658).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Қ. Әділбай

Аягөз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 366 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 131 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 159-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Аягөз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 366 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8658 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ. Әділбай