О признании утратившим силу решения акима Аягозского района от 22 июня 2020 года за № 5 "Об объявлении на территории города Аягоз, села Мамырсу, населенного пункта Старый Майлин Аягозского района чрезвычайной ситуаций местного масштаба"
Решение акима Аягозского района области Абай от 30 ноября 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 4 декабря 2023 года № 172-18.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аягозского района от 22 июня 2020 года за № 5 "Об объявлении на территории города Аягоз, села Мамырсу, населенного пункта Старый Майлин Аягозского района чрезвычайной ситуаций местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7213).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Қ. Әділбай

Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 22 маусымдағы № 5 "Аягөз ауданының Аягөз қаласының, Мамырсу ауылының, Ескі Майлин елді мекенінің аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 172-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімі ШЕШТІМ:
1. Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 22 маусымдағы № 5 "Аягөз ауданының Аягөз қаласының, Мамырсу ауылының, Ескі Майлин елді мекенінің аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7213 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ. Әділбай